Öne Çıkanlar sadakat santa ana gunluk yaz diyeti oylama gömbe

Bu haber kez okundu.

Kaş'ta Şampiyon Süleyman Çavuş Cami takımı oldu!

 Antlaya Kaş ileçesi Kalkan Mahalle halı sahasında düzenlenen Bezirgan M. Şalvarlı Cami takımı ve  Süleyman Çavuş Cami takımı karşılaşmasına halk tarafından büyük ilgi gösterildi. Bezirgan M. Şalvarlı Cami takımını 10-1 yenen Süleyman Çavuş Cami takımı şampiyonluğunu ilan etti.

Süleyman Çavuş Cami İmam Hatibi Çetin canbey, öğrencilerimle her hafta en az iki kere anttraman yaptıklarını ve çok çalıştıklarını dile getirdi. Ayrıca takıma katılan öğrençilrin göstermiş olduğu gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Canbey, öğrencilerimle 2014 yılından bu zaman tanıştıklarını ve  o yılda miniklerde de şampiyon olmuştuk. Aynı öğrencilerimle bu yılda şampiyon oluk, Bu öğrencilerime özellikle Eren Kara, Ali Berk Bakan, Berkay Arıcı, Tunahan Canbey, Alper Kabaca, Osman Cenk Bozdağ, Berkay İyili ve Yılmaz Yılmaz gibi yeteneklere spor camiasından sahip çıkılsa inanın geleceğin  en muhteşem yetenekleri arasında yerlerini alırlar dedi.


Şampiyon takımın ve ikinci olan Bezirgan M. Şalvarlı Cami oyuncuları kupalarını İlçe Müftüsü Fethullah Yavuz un elinden aldı.Yavuz, bütün öğrencileri tebrik etti.

Kaş İlçe Spor Müdürü Osman Murat Erdoğan, Turnuvaya katılan bütün takım oyuncularına teşekkür ederek sözlerine başladı. Erdoğan, özellikle süleyman Çavuş Cami takımında çok genç yeteneklerin olduğunu bu çocuklarımıza sahip çıkmamız gerektiğini ve bu yeteneklerin kazanılması gerektiğini belirtti. 
Şampiyon Takımın Maç Sonuçları

Süleyman Çavuş Cami takımı 8 Ağullu Mahalle Cami takımı 3

Süleyman Çavuş Cami takımı 3 Çukurbağ Mahalle Cami takımı 0

Süleyman Çavuş Cami takımı 8  Gömbe Merkez Cami takımı  0

Süleyman Çavuş Cami takımı  10   Bezirgan M. Şalvarlı Cami takımı 1
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol