Öne Çıkanlar sadakat santa ana gunluk yaz diyeti oylama gömbe

Bu haber kez okundu.

Kaş resim sergisi büyüledi!
Antalya'nın Kaş Kültür evinde görsel sanatlar öğretmeni Ruhan Akgöz, tarafından düzenlenen Nötr’ adlı resim sergisini sanatseverlerle buluşturdu. Turizm Müdürü  Mustafa Aydın, ressam ve heykelci Erol Kınalı, ressam Hülya Göre, ilçede yaşayan yerleşik yabancılar ve sanatseverler katıldı.

Kaş bağlı  Kasaba Mahallesinde 2010–2014 yılları arasında Kasaba Mahallesi’nde 4 yıl öğretmenlik yapan Sanatçı Ruhan Akgöz, yaptığı açıklamada resim yapmayı çok sevdiğini belirterek, ‘Nötr’ün ilk kişisel sergisi olduğunu söyledi.
Görsel sanatlar öğretmeni Ruhan Akgöz, Çalışmalarının iki döneme ayrıldığını vurgulayan Akgöz, “Eski resimlerimde toplumsal olayları konu aldım. Burada biraz da hüzünlü ve acı hissedebileceğiniz resimler var oldu. Yeni resimlerimde ise mutluluk ve huzur düşüncesi içinde ‘mutlu olmak için sanat’ teması var.” diye konuştu.


Akgöz,  Çalışmalarında genelde yağlı ve akrilik boya, bazen kum gibi farklı bir materyal ile denemelerde bulunduğunu anlatan Akgöz, sergide 23 eserin yer aldığını ifade ederek  Serginin 15 Ağustos tarihine kadar açık kalacağını belirtti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol