Öne Çıkanlar hemsirelik bakim planlari Şok riski florya bebek bakıcısı kredi yapılandırma haber alınamıyor havalimanı satıldı

Bu haber kez okundu.

Maç Öncesi Sinirler Gerildi!

Canelo Alvarez ve Caleb Plant arasında oldukça can sıkıcı bir durum yaşandı.  Bu durum basın toplantısı yapıldığı anda gerçekleştiğinden de olayın videoları sosyal medya hesapları içerisinde bir hayli ilgi gördü. İkili karşılaşacakları müsabaka öncesinde birbirlerine girerken bu durumun görüntülerinde de durum aynı anlatıldığı şekildeydi. Videolar internet mecraları içerisinde hızla yayıldı.

Canelo Alvarez ve Caleb Plant ikilisinin arasındaki buzlar daha da soğurken basın toplantısı içerisinde yaşanan bu durum da hiç hoş karşılanmadı. Müsabaka için altı Kasım’ı beklemeleri gerektiğini söyleyen ve bu durumun hiç hoş olmadığı söylenen yorumlar arasında sıklıkla karşılaşılan bir yorum olarak da bulunuyor. Videoların içerikleri oldukça fazla sayıda tıklanma alırken Canelo Alvarez ve Caleb Plant gerekli müdahalelerle sakinleştiriliyorlar.

Canelo Alvarez ve Caleb Plant Müsabakayı Beklemedi!

Maç esnasında olması gereken olayın, basın toplantısı içerisinde yaşanması hiç hoş karşılanmadı. Bu durum sporda sevgi ve saygı ihlalinin var olmasına neden olurken Canelo Alvarez ve Caleb Plant kameralar karşısında birbirlerine girdiler. Ortalığın karışmasına neden olan bu hadise de kısa süre içerisinde yok edildi. tipobet365

Altı Kasım günü karşı karşıya gelecek olan ikili, şimdiden bu derece gerginken maç tarihine de nefesler tutulmuş bir şekilde bekleniliyor. Tekrardan böyle bir karşılaşma karşısında sorunların yaşanmaması da temenniler arasında. Çünkü taraftarların yorumları da bu durumu tetikler nitelikte.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol