Öne Çıkanlar en Migros Şahika Ercümen Kübra Par domates

Bu haber kez okundu.

Dentway Diş Hekimi

 Dentway Diş hekimi sizin ağzınız ve diş sağlığınızı korumak için gerekli olanları yapmaktadır. Ayrıca işleri onlar için birer tutkudur. Bu tutkularını yaparlarken uzman kişilerle beraber çalışmaktadırlar. Söylediğimiz gibi amaçları ise tamamen sizlerin ağız ve diş sağlığınızı korumak için verdikleri üstün hizmetlerini ve tutkularını gerçekleştirmektir. Çalışanları kurallarına bağlıdır. Siz müşterilere ise oldukça hassas davranmaktadırlar.

 Görevleri Nelerdir?

 Siz hastaların memnun kalacağı şekilde ağız ve diş sağlığınızı korumaya çalışmaktır. Mesela istediğiniz şekilde diş beyazlatma yöntemleri kullanabilirler ve daha da fazlasını yapabilirler. Önemli olan sizin ağız ve diş sağlığınız.

 Amaçları Nedir?

 Yapmış oldukları güzel tedavilerle sizlerin mutlu, sağlıklı ve neşeli bir şekilde klinikten çıkmasını amaçlamaktadırlar.

 Hekimler ve Değerler

 Çalışanlarının her biri alanında uzman kişilerdir. Bu uzman kişilerle beraber sizin için klinikte güvenli bir alan da oluşturulmaya çalışılmaktadır. Ve yapılan tedaviler olduğunca kısa zamanda ve düşük maliyetle yapılmaya çalışılmaktadır.

 Teknolojileri Nelerdir?

 Teknoloji konusunda da oldukça ileri teknolojileri kullanmaktadırlar. Kullandıkları teknoloji sayesinde uluslararası şekilde hizmet vermektedirler.

 Vizyon

 Hem gelişen teknolojiyi kullanarak hem hastaları memnun etmeye hem de güvenli alan oluşturmaya çalışarak kliniklerini dünya markası yapmak istemektedirler.

 Hizmetler Nelerdir?

 . Verilen hizmetler şu şekildedir:

 . Estetik Diş Hekimliği

 . Dental İmplant

 . Çene Cerrahisi

 . Pedodonti

 . Ortodonti

 . Periodontoloji

 Dentway Diş Hekimi yukarıda saymış olduğumuz hizmetleri vermektedir. Ayrıca zirkonyum kaplama hizmeti de vermektedirler. Siz de dişlerinizin ve ağzınızın sağlığı için kendinizi Dentway Diş Hekim'ine emanet edebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema