Öne Çıkanlar Define yönetmeliği değişti: Göllerde kazı yapılamayacak en Erdoğan: Dindar gençlik istiyoruz canlı bomba transfer haberleri

Bu haber kez okundu.

Faizsiz Araba Alma Fırsatı Yakalayın

Faizsiz Araba Alma Fırsatı Yakalayın

Faizsiz araba almak için birçok firma bulunmaktadır. Ciddi anlamda faizsiz araba alma fırsatı yakalamak istiyorsanız Finansevim firmasını tercih etmenizde fayda var. Birçok firma, faizsiz araba alma fırsatı yakalayın başlığı adı altına çeşitli ücretler tahsil etmekte ve faiz yerine bu ücretleri almaktadır. Finansevimde böyle bir şey söz konusu bile değildir. Faizsiz araba alabileceğiniz gibi faiz ev de alabilirsiniz. Faizsiz araba almanız için sizlere 2 adet fon önerebiliriz. Bu fonlar; Vade Ortası Fonu ve Relax Ödeme Fonu’dur.

Vade Ortası Fonu

Bu sistemde almak istediğiniz arabanın fiyatını belirlemeniz gerekmektedir. Bu fiyat, sizin kararınıza bırakılmıştır. Sisteme hem peşinatlı hem de peşinatsız şekilde dahil olabilirsiniz. Bu karar da size bırakılmıştır, peşinat zorunlu değildir. Peşinattan sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarlarını seçmeniz gerekmektedir. Taksit tutarları sizin tarafınızdan belirlenmektedir. Bu işlemlerden sonra size teslimat tarihi sunulmaktadır. Teslimat tarihi sizin için uygunsa, karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Bu modelde teslimat tarihi, sözleşme sırasında size bildirilir. Taksitlerinizi öderken, yapılandırma fırsatınız bulunmaktadır. Bu modeli kullanırsanız, teslimattan önce ve teslimattan sonra aynı taksit tutarlarını ödersiniz. İsterseniz borcunuzu daha erken bitirelir ve diğer modelleri tercih edebilirsiniz. Taksit tutarlarını istediğiniz zaman pasif duruma getirebilir ve istediğiniz zaman aktif hale getirebilirsiniz.

Relax Ödeme Fonu

Bu sistemde de önce almak istediğiniz arabanın tutarını belirlemeniz gerekmektedir. Arabanın tutarından sonra taksitlerinizi belirlersiniz ve sürece giriş yaparsınız. Bu sistem içerisinde her ay farklı taksit tutarı ödeme fırsatınız vardır. Ocak ayında 300 TL, Haziran ayında 500 TL ödeyebilirsiniz. Ödemeleriniz %50 oranına yaklaştığında teslimat için hak kazanırsınız. Bu süreçten sonra dilediğiniz arabayı satın alabilirsiniz. Teslimat gerçekleştikten sonra taksitler, belirleyeceğiniz vadeye sabitlenir. Vade Orası Fonu modelinde olduğu gibi bu modelde de taksitlerinizi istediğiniz zaman pasif duruma getirebilirsiniz. Modelden istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz, ayrıldığınız takdirde sizden sadece fon katılım bedeli tahsil edilecektir. Belirttiğimiz iki modelde de faizsiz araba alma fırsatınız bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken Finansevim’e başvuru yapmak olacaktır.

https://www.finansevim.com.tr/faizsiz-araba-alma-firsati/
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema