Öne Çıkanlar en Kaş imar planı sosyal yardım bakan pakdemirli Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy

Bu haber kez okundu.

Tavsiyenin Doğru Adresi

Kimi zaman “kim ne derse desin” şeklinde serzenişte bulunsak bile, aslında hem toplumsal normlara uygun olmak için hem de “daha iyi” olandan faydalanmak için birer tavsiye isteriz… Günümüz teknolojilerinin getirmiş olduğu artılardan birisi de internet aracılığıyla bilgiye ulaşımın kolaylaşması.

Bir tatile çıkarken konaklanacak otelden yeni bir otomobil alana kadar her markanın ürün ve hizmetini birkaç dakikada inceleyebiliyor ve başkalarının deneyimlerinden istifade edebiliyoruz. Bu noktada karşılaşabileceğimiz sorun ise şu: Aldatıcılık… Aradığımız ürün ve hizmete dair en ideal tavsiyeyi bulduğumuzu düşünebiliriz; ancak güvenilirliğini test edebilme olanağımız ne yazık ki çokta kolay değil. Bu yüzden herhangi bir arama motorunda “en iyi telefonlar” şeklinde yaptığımız sorgulamalara da fazla güvenmemeliyiz. Reklam çalışması sayesinde “olduğundan iyi” veya karşı propaganda sayesinde “olduğundan kötü” olarak görünen birçok kişi, kurum, ürün ve hizmet olduğunu biliyoruz. Kimileri karalamalar sayesinde kimileriyse fazla övgü sayesinde yanlış bir izlenim edinmemize neden olabiliyor.


Tavsiye Sitesi Güvenilir Tavsiyenin Doğru Adresi

Bu konudan hareketle yepyeni bir internet sitesi hayata geçirildi: Tavsiye Sitesi. Tavsiye Sitesi, aklınıza gelen ve ihtiyaç duyduğunuz her konuda tavsiyelere erişebileceğiniz bir platform. Site yazar ve editörleri, kendi görüşlerini yansıtmadan size doğru seçenekleri göstermeyi ilke edindi. Farklı seçenekler arasında değerlendirip karar vermeyi size bırakıyor. Yani alışık olunan tavsiye içeriklerindeki gibi kimse yerinize düşünmüyor. Bunun yerine, kararınızı verebilmeniz için farklı seçenekler sunuluyor. Tavsiye Sitesi üstünde hayatınızın bir noktasında mutlaka temas edebileceğiniz hemen her şey yer alıyor. Konu seçiminizden sonra alt başlıklarda istediğinizi seçebilir ve size sunulan adresleri ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Öneri sitesi olarak öneri forum alanından istediğiniz gibi bir tartışma başlatabilirsiniz. Tavsiye Forumu alanı da ücretsizdir. Tavsiye Arama yaparak istediğiniz başlığın deneyimleyenler tarafından yapılmış yorumlarını okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema