Öne Çıkanlar sadakat santa ana gunluk yaz diyeti oylama gömbe

Bu haber kez okundu.

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Asiye karakteriyle tanınan Su Burcu Yazgı Coşkun’un biyografisi ve oynadığı projeler insanlar tarafından merak konusu oldu. Peki, Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Kardeşlerim dizisinde sergilediği oyunculuk performansıyla beğenileri üstünde toplayıp hayran ve kitlesini genişleten Su Burcu Yazgı Coşkun’un biyografisi ve oynadığı dizileri pek çok kişi tarafından merak konusu oldu. İşte merak edilen haberin detayları…

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir ve kaç yaşında?

Su Burcu Yazgı Coşkun, İstanbul'da 15 Nisan 2004 tarihinde doğdu. Oyunculuğa 2012 yılında Karadayı dizisinde Neşe rolüyle başlayan oyuncu, çocuk rollerinde oynamaya bir süre boyunda devam etti. Su Burcu Yazgı Coşkun, oyunculuk kariyerine henüz 8 yaşındayken çocuk oyuncu olarak başlamıştır. Başarılı oyuncu Pera Güzel Sanatlar lisesinde halen eğitim görmektedir. Güzel oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun, 17 yaşındadır.

Su Burcu Yazgı Coşkun'un oynadığı filmler ve diziler nelerdir?

Karadayı (Neşe, televizyon dizisi 2012)

Dabbe: Bir Cin Vakası (sinema filmi2012)

Sen Üzülme (Mine, televizyon filmi2013)

Sana Bir Sır Vereceğim (Zeynep, televizyon dizisi 2013)

Aşk Yeniden (Elif Su, FOX, televizyon dizisi 2015-2016)

Bizim Hikaye (Ceylan, FOX, televizyon dizisi),

Kadın (Bahar'ın küçüklüğü FOX, 2017)

Kara Yazı (Songül Uluçınar, Kanal D, televizyon dizisi ),

Bizi Hatırla (İrem, sinema filmi),

Kuzgun (Naz, Star TV, Ay Yapım, 2019)

Kırmızı Oda (Güler),

Kardeşlerim (Asiye Eren, ATV NGM Medya, 2020),

Kardeşlerim dizisinin konusu ne?

Kardeşlerim dizisi, hayatın yükü ve sorumluklarına karşı birbirlerine sımsıkı tutunan ve yardımcı olan dört kardeşin hayat hikayesini anlatmaktadır. Birbirine bağlı dört kardeş olan Kadir, Ömer, Asiye ve Emel yaşanan bir sürü acı olayın ardından anne ve babasını kaybeder. Hayatta birbirlerinden başka kimsesi olmayan kardeşler, birbirlerinden güç alarak ve yardım ederek hayatlarına devam etmeye çalışır. Anne ve babalarının ölümüne sebep olan Akif Atakul’un onlara yardım etmek istemesi üzerine  koleje gitme imkanı elderler. Bu ise hayatlarını farklı bir biçimde etkiler.  Bu olaylar karşısında ailesini ayakta tutmaya çalışan Kadir, kardeşlerine hem annelik hem babalık yaparken onları korumak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol