Öne Çıkanlar en Kaş imar planı sosyal yardım Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy bakan pakdemirli

Bu haber kez okundu.

Sınır Kapısında Senegal vizesi

Batı Afrika ülkesi olan Senegal doğal güzellikleri ile dikkatleri çekmektedir. Her yıl ülkemizden yüzlerce kişi Senegal vizesi için başvuru yaparak ülkenin güzelliklerini görmek için ziyaret etmektedir. Nüfusunun büyük bir kısmı Müslüman olan ülke TC vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Ülkeye giriş yapmak isteyen umuma mahsus bordo, hizmet ve hususi pasaport sahipleri vize almak zorundadır.

Siyah yani Diplomatik pasaport sahipleri 90 günü aşmayacak ziyaretleri için Senegal vizesi almaktan muaf tutulmuştur. Ülke geçen yıllarda sınır kapısında vize uygulamasına başlamıştır. Sınır kapısında vize uygulaması bazı sorunlar meydana getirmektedir. Ülkeye ziyaret edecek olan kişinin bütün evraklarını eksiksiz yanında bulundurması ve görevliye teslim etmesi gerekmektedir. Ayrıca kapıda vize uygulamasında verilmesi gereken vize ücreti de tam olmalıdır.

Senegal Vizesi İşlemleri

Sınırda vizenin sıkıntıları olduğundan dolayı normal Senegal vizesi Türkiye’de iken alınması daha doğru olacaktır. Marina Vize Başvuru Merkezi ile vize almak hem kolay hem de pratiktir. Bireysel başvurular Senegal Ankara Büyükelçiliği’nde yapılmaktadır. Başvuru yapmadan önce vize türü belirlenmelidir. Ticari, turistik vizeden hangisi alınacaksa ona göre evrakları hazırlanarak başvuru yapılmalıdır.

Senegal Vizesi almak istiyorsanız öncelikli olarak hangi tür bir seyahat yapmayı planladığını netleştirmelisiniz. Zira ticari ya da turistik vizelerin de kendisine ait birtakım özellikleri bulunmaktadır. Bu kapsamda Marina Vize Başvuru Merkezi her türlü vize işleminin başarılı bir şekilde tamamlanmasında etkili bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. https://www.marinavize.com nitelikli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema