Öne Çıkanlar Define yönetmeliği değişti: Göllerde kazı yapılamayacak en Erdoğan: Dindar gençlik istiyoruz canlı bomba transfer haberleri

Bu haber kez okundu.

Kolay Ev Almak İstiyorum

Kolay Ev Almak İstiyorum

Birçok insan ev sahibi olmanın hayallerini kuruyor ev sahibi olabilmek için yapmanız gereken pek çok adım olabilir peşinatınız var ise bu peşinatı vererek taksitlendirme şeklinde bir ev satın alma yoluna gidebilirsiniz ya da banka faizleri ile ev sahibi olabilirsiniz.

yani bankadan kredi çekerek istediğiniz evi satın alabilir ve sonrasında bankanın sizlere belirlediği ödemeleri gerçekleştirecek kendi evinizi satın alabilirsiniz. Bir de daha kolay yollarla ev sahibi olma şansınız var. kolay Evim projesi kapsamında istediğiniz evi satın alabilir ve ödeme seçeneklerini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sistemin nasıl işlediğini ve kimlerin hangi ödeme şartlarını sağlayarak nasıl ev sahibi olabileceğini anlatalım. kolay Evim sistemi tam anlamı ile bir havuz sistemidir. Yani ev sahibi olmak isteyen insanlar bir araya gelir ve aylık kira öder gibi ödemeli gerçekleştirirler. Yapılan bu ödemeler belirli bir miktarda ulaşır ve havuzdaki her insan yavaş yavaş ev sahibi olmaya başlar. yani sizin yaptığınız ödemelerle sizin gibi ev sahibi olmak isteyen insanlar ev almış olurlar.

bir süre sonra sıra size gelir ve tıpkı sizden öncekiler nasıl ev sahibi olduysa siz de kendi istediğiniz evi faiz ödemeden ya da bankalara bulaşmadan sahip olmuş olursunuz bu sistem özellikle yurt dışında bazı ülkelerde uzunca yıllardır devam ediyor. ülkemizde de son 5 yıldır çok aktif bir şekilde birçok insan bu sistemleri kullanılarak ev sahibi olabiliyor. Sizlerde kolay Evim sistemleri sayesinde rahatlıkla faiz ödemeden ve evin gerçek değerini ödeyerek ev sahibi olabiliyorsunuz.

Kolay Evim ve havuz sistemleri sayesinde bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi oldu. Belki de sıradaki şansı için sizsiniz eğer kirada oturuyor ve mutlaka bir evim olsun diye düşünüyorsanız kolay Evim sistemlerini mutlaka denemelisiniz. havuz sistemi sayesinde paranız hiçbir zaman boşa gitmez ve sizlere %100 ev satın alma garantisi verilir. Ayrıca isteyenler peşinat öderken ben peşinat vermek istemiyorum aylık ödeme yapmak istiyorum şeklinde bir beyanda bulunarak 1 aylık taksitlendirme şeklinde satın alabilirsiniz. Kolay Evim sistemleri sizlere istediğiniz evi değerinde alma fırsatı vermektedir.

https://www.kolayevim.com/

https://www.kolayevim.com/sira-tespitli-tasarruf-yontemi.php

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema