Öne Çıkanlar en Kaş imar planı sosyal yardım Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy bakan pakdemirli

Bu haber kez okundu.

Kemalpaşa Vaillant Kombi Servisi

Kombiler son yıllarda ülkemizde doğalgazın yoğun bir biçimde kullanılmaya başlaması ile beraber aktif olarak girmiş durumda. Gerek evlerde, işyerlerinde ısıtma amaçlı, gerek ısınma amaçlı olarak ikisi bir arada ya da sadece biri farklı yerlerde, farklı gereksinimler doğrultusunda kullanılabiliyor. Ülkemizde bu alanda yerli ve yabancı birçok marka bulunuyor. İşte o markalardan bir tanesi de Vaillant. Marka dünyanın en eski markalarından bir tanesi. Kuruluş tarihi oldukça eski ve 184 yılına dayanıyor. Kuruluş yeri ise Almanya’nın Remscheid isimli kenti. Dünya çapında firmanın binlerce çalışanı var. Ayrıca çok farklı gereksinimlere hitap eden yoğuşmalı, yoğuşmasız kombileri var. İnsanlar kimi zaman hangisini seçeceğini bile bilemiyor. Nitekim Kemalpaşa’da da bu kombiler sıklıkla tercih ediliyor ama kimi zaman böylesine önemli bir markanın ürünlerinde de farklı mekaniksel ya da elektriksel arızalar yaşanıyor. Bu durumda da devreye Kemalpaşa Vaillant Kombi Servisi giriyor.

Kemalpaşa Semtine Genel Bakış

Kemalpaşa Vaillant Kombi Servisi hakkında bilgi vermeden önce Kemalpaşa ilçesi hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir:

  • Ülkemizde iki tane Kemalpaşa isimli ilçe vardır. Bu yazıda geçen ise İzmir iline bağlı olan Kemalpaşa ilçesidir
  • Kent ismini Mustafa Kemal Paşanın bu kentte konaklamasından alır
  • Kendi halinde ağırlıklı olarak memur kesiminin yaşadığı tatlısı ile meşhur olan orta ölçekte büyüklüğü olan bir kenttir.
  • Bornova, Buca gibi İzmir’in diğer ilçeleri ile komşuluğu vardır.

Kombi Servisi Tarafından Verilen Hizmetler ve Fiyatlar

Üstte verilen bu bilgilerden sonra biraz da Kemalpaşa Vaillant Kombi Servisi ne iş yapar sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir:

  • Markanın tüm modellerinde yaşanan arıza ne olursa olsun her türlü arızanın giderilmesini sağlar.
  • Gerekli olması durumunda orijinal yedek parça değişimini garantili olarak yapar.
  • Yıllık periyodik kombi bakımları ilgili standartlara göre gerçekleştirir
  • Servisin fiyatlarına bakıldığında standart bir teknik servis ücreti vardır. Bunun yanında yine bakım için fiks bir ücret vardır. Parça değişiminde ise ekstra olarak parça ücreti alınır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema