Öne Çıkanlar sadakat santa ana gunluk yaz diyeti oylama gömbe

Bu haber kez okundu.

Gökçe ve  Burhan Tüzer, Kalkanı Salladı!

Antalya- Kaş İleçesinin turizmin gözbebeği olan Kalkan Mahallesinde dün akşam 3’üncüsü düzenlenen Kaş Kalkan Likya Yemek Şenliği’nde Mojo Blues Band (20:30), Burhan Tüzer (21:30) ve Gökçe (22:40) müzikleriyle sahne aldı. 

Dün Akşam Burhan Tüzer'in sahne almasıyla, sevenlerin ayağa kalkarak büyük alkış tuması ve ıslıklarla sevgi gösterisi muteşem bir görüntü oluşturdu. Sanatcının Bir Ateşe Attın Beni şarkısına 7 den yetmişe eşlik eden seyircileri ile çoşkunun doruk noktasına çıktığı andı. Yakışıklı Pop Santçı, konser sonunda deinlemeye geldiğiniz için ve bana bu kadar çok sevgi gösterdiğiniz içn çok ama çok teşekkür ederim, inanın bu gün çok duygulandım doğduğum büyüdüğüm yerde sahne alamak ve bu kadar çok sevilmek benim için çok önemli dedi. 

Dün Akşam 22:40 Gökçe, ''Herşey bitmedi bitmez'' diyerek sahnedeki yerini aldı. Dün akşam Söyledikleri şarkılarla dinleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatan Gökçe, her şarkısının sonunda uzun süre ayakta alkışlandı. Konserin sonunda Kalkan Yat Limanı ayakta alkış tuttarak sanatçıları bağrına bastılar. 


Kaş ilçesine bağlı Kalkan Mahallesi Yat Limanı’nda,  Kaş Belediyesi ve Kalkan Restorancılar Derneği tarafından düzenlenen 3. Kaş-Kalkan-Likya Yemek Festivali şenliği saat 11 de  Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı eşliğinde kortej yürüyüşü ile başladı. Mehter Takımı ve halk oyunları gösterileri yapıldı. Daha sonra festivale katılanlara ve turistlere meydanda kurulan stantlarda çeşitli tatlı ve yemekler ikram edildi.


 Başakan Kocaer Konuşmasında, Türkiye’nin önemli bir turizm merkezi olan Kalkan mahallesi lezzetleri dilden dile yayılacak ve mutfağı ile beraber Kalkanımızı, Kaş'ımızı ve Türkiyeyi tanıtmış olacağız. Festivalimizde emeği geçen herkese, bizi festivalimizde yalnız bırakmayan misafirlerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, lezzet yarışmacılarımıza başarılarılı olanları tebrik ediyorum dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol