Öne Çıkanlar sadakat santa ana gunluk yaz diyeti oylama gömbe

Bu haber kez okundu.

Eskişehir Etkinlikleri ve Festivalleri

Eskişehir etkinlikleri ve festivalleri ile ünlüdür. Bu güzel şehirde yapılacak etkinlik ve gidilecek festivaller hiç bitmez. Öğrenci dolu Eskişehir’de katılacağınız aktiviteler gençlik ruhunu size hissettirecek. Önümüzdeki günlerde yapılacak etkinlikler ve güncel festivalleri merak ediyorsanız, tamamını burada bulabilirsiniz. Tiyatrodan konserlere, stand up şovlarından gösterilere tüm organizasyonları sizin için derledik.

Eskişehir’de yapılacak güncel etkinlikler ve festivaller

Eskişehir’de yapılacak güncel etkinlikler ve festivaller arasında farklı sanatçıların konserleri dikkat çekiyor. 28 Ekim tarihinde Can Bonomo IF Performance’a gelirken, 30 Ekim’de Pentagram Blacktooht Milyon Performance’ta sahne alacak. Aynı gün Heja, Fakülte Eskişehir’de sevenlerinin karşısına çıkarken, Can Gox 3 Kasım’da IF Performance’ta yer alacak. Aynı günün akşamı Bülent Ortaçgil ise Milyon Performance’ta seyircileriyle buluşacak. 5 Kasım’da gençlerin sevdiği Ceza, Milyon Performance’ta sahne alırken, 8 Kasım’da Fatih Erkoç caz müzik severlere güzel saatler yaşatacak. 12 Kasım’da Milyon Performance’ta Mehmet Erdem sahneye çıkarken, 13 Kasım’da Feridun Düzağaç aynı mekana gelecek.19 Kasım’da buğulu sesi ile Gökhan Türkmen Milyon Performance’ta konser verirken, 20 Kasım’da Emir Can İğrek aynı yerde sahne alacak. Kasım’ın son günlerinden 26 Kasım’da Halil Sezai performans sergilerken, 27 Kasım’da Zakkum Milyon Performance’ta olacak.Yılın son ayı içinde 4 Aralık’ta ise İlyas Yalçıntaş Eskişehir’e gelecek.

Not: Eskişehir Otel ve Konaklama ihtiyaçlarınızı Ilgaz Business Hotel ile karşılayabilirsiniz.

Eskişehir’de 31 Ekim’de çocuklar için çok güzel bir etkinliklik olacak. Küçük Prens Tiyatrosu. Büyükler için ise aynı gün Sefa Doğanay stand up şovu var. Bu iki etkinliğe ev sahipliği yapan Zübeyde Hanım Kültür Merkezi 4 Kasım’da da ‘Türkan’ isimli tiyatroya sahne olacak. 11 Kasım'da aynı yerde Tunalı Hilmi Cinayeti meraklılarıyla buluşacak. 12 Kasım’da ‘Etekler ve Pantolonlar’ yer alırken, 15 Kasım’da Mahşer-i Cümbüş için perdeler açılacak.

2021 yılının son festivali ise her yıl Ekim-Kasım ayları arasında düzenlenen Uluslararası Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali olacak.

Kaynak: https://ilgazhotels.com/eskisehir-etkinlikleri-ve-festivaller-listesi/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol