Öne Çıkanlar sadakat santa ana gunluk yaz diyeti oylama gömbe

Bu haber kez okundu.

Barboon Etahsilat Sistemi (Link ile Ödeme Alma)

Link ile ödeme alma, teknolojinin avantajlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen işletmelerin tercih ettiği bir ödeme alma sistemidir. Yoğun bir şekilde ilgi gören link ile ödeme alma sistemi, otellerde gerçekleştirilen tüm rezervasyonlar ile ilgili ödemelerin tahsil edilmesini sağlar. Müşterilere gönderilen e-mail ve SMS’ler ile ödeme gerçekleştirilmektedir. Barboon etahsilat sistemini tercih ederek link ile ödeme sisteminin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Link ile Ödeme Alma Size Ne Sağlar?

Link ile ödeme sisteminin sağladığı pek çok avantaj vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

Kolay Ödeme İmkanı

Günümüzde pratiklik çok büyük öneme sahiptir. İşletmelere özel olarak hazırlanan link ile müşterilere kolay bir şekilde SMS ve e-mail iletebilir ve kolay ödeme imkanı sunabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Aracı

3D Secure ödeme sistemlerinin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Barboon etahsilatta bulunan 3D secure ödeme ile güvenilir bir şekilde ödemelerinizi alabilir ve müşterilerinizin de kendini güvende hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Müşteriler ödeme sırasında birden fazla ödeme seçeneği görmek isterler. Özellikle taksitli ödeme imkanı pek çok müşterinin tercih ettiği bir ödeme şeklidir. Barboon etahsilat modülü ile müşterilerinize ödeme esnasında taksitli ya da tek çekim ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.

Döviz ile Ödeme Seçeneği

Etahsilat sistemi ile ödeme sisteminin sunduğu bir diğer avantaj döviz ile ödeme alma sistemidir. Farklı para birimlerini kullanan müşterilerinizden döviz ile kolay bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Siz de Barboon’u tercih ederek bahsedilen avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol