Öne Çıkanlar sadakat santa ana gunluk yaz diyeti oylama gömbe

Bu haber kez okundu.

3D Baskı Hizmetlerinde Online Sipariş Dönemi Başladı

3D Baskı ile hayal ettiğiniz tüm tasarımların hızlı bir şekilde gerçeğe dönüşmesi için tercih edebileceğiniz 3D baskı hizmeti oldukça avantajlıdır. Hayallerinizde olan objelerin elinizle tutup dokunabileceğiniz nesnelere dönüşmesine olanak sağlayan hizmetlerimiz için bizden teklif alabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için hayal ettiğiniz objenin görselini ve boyutlarını tarafımıza iletmeniz gereklidir. Bu sayede, profesyonel ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır. Fiyat belirlenmesinden sonra konumunuzu değiştirmenize gerek kalmaz. Uçtan uca çözümleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan firmamız, ürettiği ürünü kargo yoluyla tarafınıza gönderebilir. Dilerseniz üretim merkezimizi ziyaret ederek ürettiğiniz ürünün hemen alınmasını da sağlayabilirsiniz. STL formatında ürettiğimiz 3D Yazıcı Baskı çalışmalarında kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz markamız vasıtasıyla sıfırdan bir çizim yaptırmak da mümkündür.


3D Baskı Hizmetinden Hemen Faydalanın
Eğer bir hayaliniz var ancak çizim konusunda kendinize güvenmiyorsanız veya bu konuda profesyonel bir destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 3 boyutlu çizim uzmanlarımız, taahhüt ettiği süre içerisinde çizimleri gerçekleştirerek beklentilerinizi tam olarak karşılar. Hızlı bir şekilde fiyat alabileceğiniz ve anlaşma sağlayabileceğiniz firmamız ile iletişime geçerek beklentilerinizi hemen karşılayabilirsiniz. Sadece STL değil, aynı zamanda OBJ formatında da elde edebileceğiniz objelerinizde gramaj ve boyutlandırma oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra üretim arttıkça birim maliyetin düşeceğini de unutmamalısınız. Bu nedenle baskı çıktılarında ürünlerin toplam ağırlığına da dikkat edilir. ABS veya PLA malzemelerinden gerçekleştirdiğimiz üretim çıktıları ile siz de hayallerinize kavuşmuş olacaksınız.

3D Baskı Hizmeti ile Fark Yaratın

3D baskı hizmeti pek çok alanda tercih edilebilir. Örneğin; bir butiğiniz varsa, müşterilerinizi konseptiniz ile etkilemek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda farkınızı ön plana çıkarak 3 boyutlu ürünleri üretebilirsiniz. Medikal sektöründe üretim yapan bir merkeziniz varsa da bizi tercih edebilirsiniz. Milimetrik ölçümlerin dahi kolayca yapılabildiği firmamız sayesinde en küçük parçaların bile sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. 1 milimetrenin altında bulunan hassas ölçümlerin yapay zeka desteği ile hayata geçtiği kuruluşumuzda, micron ayarında yaptığımız ayarlamalar sayesinde detayların kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. 3 boyutlu yazıcılarda katman katman olarak yazdırdığımız ürünleri hassas bir şekilde düzenliyoruz. Bu sayede sonuç olarak kusursuz objeler çıkıyor. Baskı hızındaki avantajımız ve üretim kalitemiz ile üç boyutlu ürün yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi olan markamız, istediğiniz objelerin zamanında teslim edilmesini sağlar. Web sitemizden sipariş vermek istediğiniz ürünlerin görsel ve ebatlarını gönderdikten sonra alanında uzman ve profesyonel olan ekibimiz, ürünlerin teslim edileceği en yakın tarihi size bildirerek ne zaman kargo edileceği veya elden teslim alabileceğiniz ile ilgili bilgilendirmede bulunur. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak geleneksel fotoğrafçılığın bir nevi canlandırılmasını sağlayan 3 boyutlu baskı hizmetlerimizi kişisel tercihleriniz için de kullanabilirsiniz. Aileniz ile çektirdiğiniz bir fotoğrafı ya da sizin için özel olan bir evcil hayvanınızı üç boyutlu olarak karşınızda görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel bir formatta hazırladığımız üretim çıktılarımızda boyut, ağırlık ve tasarım konusunda tamamen özgür olursunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol