Öne Çıkanlar en Kaş imar planı sosyal yardım bakan pakdemirli Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy

Bu haber kez okundu.

Taksitle Araba Nasıl Alabilirim?

Tıpkı ev sahibi olmak gibi, birçok kişinin hayalinde güzel bir araba satın almak vardır. Her iki seçim de kişilerin hayatlarında verecekleri, en önemli kararlar arasında yerini alır.

Birçok farklı şekilde araba satın alma yöntemleri vardır.

  • Bankaların araç kredisine başvurmak
  • Birikmiş parayla araç almak
  • Faizsiz ve taksitle araba almak

Birçok kişinin birikmiş parası olmayabilir ya da gelir düzeyi, tasarruf yapmasına olanak tanımaz. Bir diğer yöntem olan bankalardan araç kredisi çekmek ise, bankaların yüksek faiz oranları sebebiyle, birçok kişinin bütçesini aşmaktadır.

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Bir lüks olmaktan çıkıp bir zorunluluk haline gelen araba satın alma konusunda tereddütleriniz olabilir. Bir araba, kredi çekilerek mi alınmalı yoksa birikmiş parayla mı alınmalı ya da farklı alternatifler mi tercih edilmeli?

Araba alacak kadar elinizde bir peşinat paranız yoksa ya da bankaların faiz oranlarından etkilenmemek için taşıt kredisi çekmek istemiyorsanız, araba satın alırken taksitle araba alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bankaların faiz oranlarının çok yüksek olmasından dolayı krediye girmek istemeyenler ve minimal taksitlerle ödeme yaparak araba sahibi olmak isteyenler, faizsiz ve peşinatsız tasarruf sistemiyle çalışan kurumsal firmalardan yararlanmaktadır.

Taksitle İkinci El ya da Sıfır Araba Alınabilir mi?

Sıfır ya da ikinci el araba alırken ilk olarak iyi bir tasarruf planına ihtiyacınız olacaktır. Bütçenize uygun, kolaylıkla tasarruf yapabileceğiniz bir plan sayesinde, krediye ya da senetle araba almaya girişmeden, faizsiz ve minimal taksitlerle araba alabilirsiniz.

Tasarruf planınızı çok iyi planladıktan sonra, faiz ve peşinat talebi olmayan, sadece sizin ödemelerinizi ve teslim süresini belirleyeceğiniz ödemelerle taksitle araba alma olanağı kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, faiz ve peşinat ödemesi olmayan, sadece sizin bütçenize uygun ödeme planı kurulan, kurumsal firmaların sistemlerini kullanmaktır.

Destekevim ile Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle araba alma yollarından biri Destekevim yöntemlerini kullanmaktadır. Peşinat ödemeden, faiz birikimi olmadan kısa sürede istediğiniz arabayı alma olanağına sahip olabilirsiniz.

  • Destekevim ile faizsiz yapı sisteminden yararlanabilirsiniz.
  • Katılım bedeli dışında araba ya da gayrimenkul üzerinden hiçbir ücret talep edilmez.
  • Aylık taksitlerde artış görülmez ve hiçbir maliyet ya da ek ücret talebi bulunmaz.
  • Destekevim, tamamen faizsiz bir sistemdir. Bu yüzden borç vadenizi çok önceden bitirme olanağı bulabilirsiniz.

Destekevim ile ara ödeme, peşinat ya da faiz ödemesi olmadığı gibi, sistemden istediğiniz zaman ayrılma olanağı bulunmaktadır. Eğer ara ödeme, taksit ya da peşinat ödemeniz varsa, çıkma isteğinize karşılık bunların tamamı geri ödenmektedir.

Destekevim uzman ekibiyle iletişime geçmek için 444 8 369 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir, [email protected] e-posta adresimize mesajınızı gönderebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema