Öne Çıkanlar en personel alimlari iskur Karadeniz Tayfun Korkut van

Bu haber kez okundu.

Kalite Belgelendirme

Firmamız uzun yıllar önce İstanbul ve çevre illerde kalite, ürün belgelendirme işlemleri hizmetini sunmak için kurulmuştur. Genç girişimciler tarafından kurulan Turcert ailesi sistem belgelendirme konusunda uzman bir yapıya sahiptir. Bize ulaşmak için turcert.com web sitemizi inceleyebilir, kalite belgelendirme işlemleri ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Şirketinizde bulunan tüm ürünlerinize e-mark belgesi veren firmamız kalite standartlarınızı bir üst seviyeye çıkartmaktadır.

Sistem Belgelendirme

Her türlü kamu kurum ve kuruluşların, organizasyonların ürünlerine helal belgesi veren ilk firma Turcert ailesidir. Bu sayede ürünlerinizin içeriği ve kalitesini arttırmaktayız. Firmamız her sektör için farklı seçenekler sunmaktadır. Mangal ve mangal ürünlerinin satışını yapan şirketiniz için belirlediğiniz en elit ürüne ıso 13485 kalite belgesi vermekteyiz. Tarım işiyle uğraşan çiftçilerimizi düşünerek uyguladığımız Globalgap projesi ile çok önemli bir adım atan firmamız büyük başarılar kazanmıştır. Ayrıca Turizm ve Otelcilik işleriyle uğraşan şirketlere 7 yıldız veren ilk firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Neden Turcert

Firmamız kalite belgelendirme işlemlerinizi tamamladığında sizinle iletişimi koparmadan işletmenizde bulunan tüm araç ve gereçlerin kontrolünü yapmaktadır. Vergi levhanız, imza sirküleri ve resmi gazetenizle firmamıza başvurduğunuzda işlemleriniz anında başlamaktadır. Turcert ailesi olarak kalite belgelendirme işlemleriniz, teknik inceleme ve analizler yapılarak, teknolojik ekipmanlarımızca uygun koşullar sağlanarak yapılmaktadır. Firmamız bu işlemler sonrasında her türlü sorun karşısında denetim ve gözetim yaparak sizlere yardımcı olmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema