Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

Web Sitesi Tasarımcısı Olmak İsteyenler Buraya

Web siteleri günümüzde birçok kurum ve kişi tarafından kullanılıyor. Özellikle firmalar için web siteleri büyük önem kazanmış durumda. Web sitelerinin doğru tasarlanması ve amaca hizmet etmesi gerekiyor. Bu nedenle site tasarlanırken bazı kurallara uyulması gerekiyor. Web sitesi tasarlamak kendi başına yapılabilecek bir iş değil, yardım almak gerekiyor.

Blog Yazmak İsteyenler İçin Kaynak

Wmblogu.site ise bu tür ihtiyaçlarınızda yardımcı olan bir blog sitesi. Site üzerinde Word Press başta olmak üzere çeşitli yollarla web sitesi geliştirmek isteyenlere destek veriyor. Blog yazarlığı yapmak isteyenlerin tercih ettiği Word Press ile alakalı her türlü özelliğin nasıl kullanılacağı anlatılıyor. Blog yazarlığı yapan kişiler siteyi ziyaret ederek kendi bloglarının trafiğini artırmak için gerekli yollara ulaşabilirler.

Site üzerinden Wordpress eğitimi başlığı altında bu sistemin nasıl kullanılacağıyla alakalı bilgiler yer alıyor. Bu dersler her türlü bilgiyi içeriyor ve fotoğraflarla da destekleniyor. SEO ayarları da dahil olmak üzere blogların nasıl daha fazla ziyaretçi alacağı, nasıl daha iyi tasarlanacağı anlatılıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema