Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

Survivor'da Aycan'ın Elenmesi Fenerbahçelileri Üzdü

 Survivor'ın sempatik yarışmacısı Aycan Yanaç, dün akşamki bölümde adaya veda etti. Fenerbahçeli olduğunu belirten ve Fenerbahçe'de forma giymeyi arzulayan Aycan'ın elenmesi sonrasında Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medya aracılığı ile üzüntülerini belirtti. Aycan Yanaç elendikten sonra yapılan paylaşımlar oldukça dikkat çekiciydi. O paylaşımların birkaç tanesi ise aşağıdaki 1xbet

gibiydi.

 Liglerin Başladığını Duydu

​​​​​​Sosyal medya kullanıcılarından birisi Aycan'ın liglerin başladığını duyduğu için elendiğini 1xbet söyledi. Başka bir taraftar ise Ali Koç'un selamı sonrasında Aycan'ın elenmesini Fenerbahçe'nin şanssızlığı olarak 1xbet girişniteledi.

 Yolun Açık Olsun

 Program izleyicilerinden birisi ise Aycan'ın iyi bir iz bıraktığını ve zaten gönüllerin şampiyonu olduğunu belirtti. Bir takipçi ise Aycan Yanaç'ın Fenerbahçe hakkında eski gönderilerini paylaşarak Fenerbahçe hakkında prim yaptığı iddialarını 1xbet giriş eleştirdi.

 Fenerbahçelilerin Şampiyonu

 ​​​​​​Aycan Yanaç'ın gitmesine üzülen Fenerbahçeli taraftarlar Survivor'ın şampiyonu olamadığını ancak Fenerbahçeli taraftarların gönüllerin şampiyonu olduğunu paylaştı. Yine Fenerbahçe'nin şanssızlığından bahseden bir taraftar, Ali Koç'un selamından sonra Aycan'ın elenmesini şanssızlık olarak niteledi. Fenerbahçe'yi karşılıksız sevda olarak niteleyen bir taraftar ise Fenerbahçe'nin yüzünün hiçbir yerde gülmedğini yazdı. Öte yandan taraftarlar arasında Aycan'ın Ali Koç ile görüşme sağlayacağını düşünenler de 1xbet bulunuyor.

 Görülen O ki Survivor yarışmacısı Aycan yanaç Fenerbahçeli taraftarların büyük ilgisini ve sevgisini kazandı. Aynı zamanda birçok taraftar Aycan'ın hayalindeki bayan Fenerbahçe futbol takımının kurulmasını 1xbet Giriş istediğini belirttiği biliniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema