Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

Parça Kontör Bayiliği Veren Firmalar

Cep telefonu günümüz koşullarının en temel gereksinimidir. Belli bir yaşın üzerindeki herkes bir veya birden çok telefon kullanmakta, bu telefonların hepsi de GSM hatlarıyla çalışmaktadır. GSM hatlarının konuşmaya, mesajlaşmaya, internette dolaşmaya imkân verebilmesi içinse mutlaka kontör bulundurmaları gerekiyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere ülkemizde faal üç GSM operatörü bulunuyor ve pastayı bunlar paylaşıyor. Her birinin ağırlıkları zaman zaman değişse de genel kullanıcı sayısı artarak devam ediyor. İşte bu noktada parça kontör bayiliği olmak büyük bir avantaja dönüşüyor. Bir işyeriniz, bir dükkânınız, mağazanız varsa mevcut işlerinizde hiçbir azalma olmadan kontör bayiliği yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız kontör bayiliği veren profesyonel bir firma.

Müşteri Odaklı Parça TL Bayiliği

Parça Kontör adlı firma bu alanda 2007 yılından bu yana hizmet veriyor. Türkiye’nin her yerinde bugün itibariyle 10.000’in üzerinde bayi ağı bulunuyor. Firmanın bayileri stok sorunu olmaksızın bütün GSM hatlarına parça TL ve kontör yükleme merkezi görevini üstleniyor. Operatör şirketleriyle yaptıkları anlaşmalar neticesinde para kontörü size oldukça uyguna mal ediyorlar ve siz de her sattığını parça TL ve kontör için, her yüklediğiniz paket için ücret kazanıyorsunuz. Kazançlarınız banka hesaplarınıza otomatik olarak aktarılıyor. Tamamen online olarak hizmet veren firma, güçlü bir altyapıya sahip. Bu sayede ekstra hiçbir kuruluma, düzenlemeye gerek kalmadan doğrudan internet üzerinden bayilik hizmeti sunabilmenize olanak sağlıyor.

Sektöründe Lider Parça Kontör Bayisi

Parça Kontör firması güçlü altyapısı, tecrübesi ve stok problemsiz hizmeti ile öne çıkıyor. Ar-ge çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu yüzden firmanın parça kontör bayisi olduğunuzda sizin adınıza sürekli birileri çalışarak sistemi geliştirmeye devam ediyor. Siz de yenilikçi, daha modern bir sistem üzerinden müşterilerinize hizmet vermeye devam ediyorsunuz. Tamamen müşteri odaklı bir yaklaşım sergiliyorlar. Maksimum seviyede hızı ve etkili çalışıyorlar. Bu da sizin her koşulda kusursuz bir kontör bayisi olarak öne çıkmanızı sağlıyor.

Parça kontör bayisi olduğunuzda işletmenize gelen müşterileriniz diğer alanlarda da alışveriş yapacakları için kazancınızı çift taraflı artırmış oluyor, ihtiyaçlarınızı 7/24 kesintisiz destek ile devam ettiriyorsunuz.

Kaynak: https://www.parcatlkontor.com.tr/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema