Öne Çıkanlar android cumhuriyet baş savcılığı deaş operasyonu demet akalın Balotelli'ye başkanı da ırkçılık yaptı

Bu haber kez okundu.

iPhone 8 ile yeni 3D Touch ve Touch ID geliyor!
IPhone 8 ile  gelen özellikler yeni nesil gençlerin vaz geçilmezlerine önem veriyor.  İletilen bilgiye göre, 3B Dokunmatik ve Dokunmatik ID teknolojileri iPhone 8 ile karşımıza çıkıyor...

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo'ya göre; Apple gelecek iPhone modelleri için muhtemelen iPhone 8 için yeni 3D Touch ve Touch ID algılayıcıları geliştiriyor.  Apple'ın yeni nesil iPhone için eğimli bir OLED ekranına geçeceği yönündeki söylentiler çoktan gitti. Ming-Chi Kuo, Apple'ın esnek OLED panelini kullanmak için mevcut 3D Touch sensöründe değişiklikler yapması gerektiğini bildirdi.

OLED paneli için Touch ID ve 3D Touch yenilenecek!

Apple daha iyi bir 3D Touch kullanıcı deneyimi sağlamak için mevcut FPCB sensöründen farklı bir film sensörüne geçebilir. Esnek OLED panelinin biçim faktörünün dokunmatik çalışma basıncından deforme olmasını önlemek için 3D Touch tamamen yenilenmelidir.  Ming-Chi Kuo size, iPhone 5'lerin hayatıma giren Touch ID için bir yenilik yapacağını söylüyor. Ming-Chi Kuo, iPhone 5s ile hayatımıza giren Touch ID için de yenilik yapılacağını aktarıyor. Söylenene göre; Touch ID camın altına yerleştirilecek bu sayede çerçevesiz ekranlı iPhone görebileceğiz.

Raporda ayrıca; gelecek nesil iPhone modellerinde yüz tanıma sistemine geçileceği bunun için de teknik zorlukların aşılmasının gerektiği bildiriliyor. 10. yıla özel olarak tasarlanacak olan iPhone'un cam tasarıma sahip olacağı, kamera çıkıntısının olmayacağı ve kablosuz şarj teknolojisi ile gelmesi tahmin ediliyor.

Raporda da; Yüz tanıma sistemi, gelecek nesil iPhone modellerinde teknik zorlukların aşılabileceği bildirildi. Özellikle 10. yılı için tasarlanan iPhone'un bir cam tasarımına, kameralı projeksiyona ve kablosuz şarj teknolojisine sahip olmayacağı tahmin ediliyor.

IPhone 8 ile gelen özellikler giderek daha belirgin hale geliyor. Araştırılan  bilgiye göre, 3B Dokunmatik ve Dokunmatik ID teknolojileri iPhone 8 ile yenileniyor!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema