Öne Çıkanlar satılık köpek MKE Ankaragücü trafik Kazası Nokia n9 ekranı en

Bu haber kez okundu.

İnternetinizi Kolayca Kontrol Edebilirsiniz

Çağımızın vazgeçilmez iletişim araçlarından birisi olan interneti her an kullanmak istemekteyiz. Birçok kullanıcının da yaptığı gibi kamuya açık ortak kullanım alanları da bunlardan birisi olmaktadır. Peki ne kadar güvenli kamuya açık alanlardaki hotspot ağları? Eğer sizde otel, kafe veya mağaza sahibi iseniz müşterileriniz kadar kendi güvenliğiniz içinde www.coslat.com ziyaret ederek verdiği hizmetlere göz atabilirsiniz.

Erişim Ve Kullanım Kolaylığı

Sitenin verdiği en güzel hizmetlerden bir tanesi 5651 hotspot özelliğidir. Bu özellik ile verdiğiniz internet hizmetini kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz. Sizin ve kullanıcılarınız için zararlı olan yazılımları ve erişimi engelleye bilirsiniz. Aksi taktirde sunucunuz saldırılara maruz kalabilir. Bir çok kamuya açık hotspot ağları aynı tehdit altında olduğundan bunları engellemek ve sizlere erişim kolaylığı sağlamak için hazırladıkları sistemler için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcılar İçin Türkçe Arayüz

Güvenlik ağlarının gittikçe karmaşıklaşan arayüzleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan sizin için 5651 firewall özelliği ile Türkçe arayüzü tek bir noktada sunmaktadırlar. 5651 kanununa uygun olarak 5651 loglama ile elektronik zaman damgası ve imzalı kayıt tutarak sizleri kanuni zorunluluklardan kurtaran seçenekleri de bulunmaktadır. Sizlerin müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunabilmeniz adına geliştirilen ağ yönetim kontrollerinizi kolayca yapabilmenizi sağlamaktadırlar. İnternetinizi kontrol edebilir ve zararlı olan sitelere girişleri engelleyebilirsiniz. Böylelikle hem kendinizi hemde müşterilerinizi koruya bileceğiniz bir sisteme kavuşmuş olacaksınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema