Öne Çıkanlar satılık köpek MKE Ankaragücü trafik Kazası Nokia n9 ekranı en

Bu haber kez okundu.

İnternet Yardımcınız Teknozum

İnternette merak ettiğiniz ve soru sorup cevap alamadığınız ne varsa Teknozum size hemen yardım ediyor. Merak ettiğiniz konuları başkalarına sormanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde öğreniyorsunuz.

Teknozum Kolaylığı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim sistemine getirdiği yenilikler, okullarda kullanılan akıllı tahta ve öğrencililerin hepsine dağıtılan tabletlerdir. Tabletlerin amacı, ülkenin dört bir yanındaki eğitim seviyesini eşitlemektir. Öğrencilere dağıtılan tabletlerde ve akıllı tahtalarda Fatih internet ağı hizmete sokulmuştur. Fatih internet, tabletlerde otomatik olarak bağlanıyor. Kişisel telefon ya da bilgisayarlarınızın bu ağı kullanması için fatih internet şifresi ayarları gerekiyor. Sitede bu ayarların nasıl yapılacağı kademe kademe anlatılıyor.

Microsoft Office programlarından word ve excel kullanıyorsunuz ve tik işareti yapmayı bilmiyorsanız hemen www.teknozum.com a tıklayın. Sitede size en kolay yollardan ve açık bir dil ile tik işareti nasıl yapılır anlatılıyor.

Sosyal medya çılgınlığının tavan yaptığı şu sıralarda insanlar kendi sosyal medya hesabı dışında farklı isimler ile de hesap açmaya başladılar. Sizde kimselere görünmeden ve tanınmadan yeni bir sosyal medya hesabı açmak istiyorsanız, Teknozum sitesine bir göz atın. Kimsenin kullanmadığı kullanıcı adları arasından hoşunuza gideni seçin.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema