Öne Çıkanlar Evleneceksen gel bu hafta transfer haberleri okula silahlı saldırı trafik Kazası en

Bu haber kez okundu.

En Çok İzlenen Youtube Kanalı Nasıl Olunur?

Youtube'da izlenme oranları artıkça, kanalında abone oranı senkronize bir şekilde artıyor. Youtube kanalınızın en çok izlenenler arasında yer alması için yapabileceğiniz şeyler sınırlı. Uzun bir zaman beklemeye niyeti olmayanların ise bu sorununa www.youtubebayi.com çare oluyor. Site, Youtube'da popüler bir kanal sahibi olmanız için birçok farklı olanak sağlıyor. Eğer abone sayınızın az olduğunu düşünüyorsanız, adı verilen sayfaya girerek Youtube abone satın al başlığı altında ki hizmeti tercih edebilirsiniz. Bu başlık altında, Youtube kanalı kullanıcıları için geliştirilmiş olan abone servisi hizmeti hızlıca veriliyor.

Yüksek Abonesi Olan Kanallar

İstediğiniz abone sayısını belirledikten sonra, sayfanın yetkilileri ile yaptığınız abone satın al görüşmesi sonucunda, kanalınızın abone miktarı artış gösteriyor. Abone satın alımı için ödeyeceğiniz ücret bedeli, seçtiğiniz hizmete göre değişiklik gösteriyor. Bu konu ile ilgili sayfadan daha net bilgiler edinmek için ziyaret edebilirsiniz. Bu hizmeti aldıktan sonra, yoğun abone sayınız sayesinde, diğer kullanıcılar tarafından merak edilen bir kanal haline geleceksiniz ve böylece Youtube'da en çok izlenenler arasında yer alabileceksiniz.

Youtube İzlenme Oranı Al

Youtube, dünya çapında kullanılan bir paylaşım ortamı olması nedeni ile herkesin zevkle yer aldığı kanalları kullanıma açtığı andan itibaren, bazı kanalların izlenme oranları herkesi kıskandırdı. Hal böyle olunca, izlenme oranları az olan Youtube kanalı sahipleri için farklı bir çözüm yolu oluşturuldu. Bu çözüm yolu yukarıda ki sayfada yer alan Youtube izlenme satın al bölümünde açıkça anlatılıyor. Sayfanın Youtube kanalı sahiplerine sağladığı izlenme sayısını arttırma uygulamasını sizlerde satın alabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema