Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

DeepPlay ile Gerçek Kablosuz Kulaklık Keyfi

DeepPlay, “gerçek kablosuz kulaklık” olarak nitelendirilen bir ürün. Gerçekten de kullanırken kabloları olmayan, fazlasıyla minimal ve kullanımı kolay bir cihaz.

DeepPlay’in ambalajını açtığımızda, oval olarak tasarlanmış taşıma ve şarj kutusuyla karşılaşıyoruz, ki kutuyu açtığımızda da kulaklıklar içinde yer alıyor. İki kulaklık için de mıknatıslı yataklar hazırlanmış ve ortada da şarj durumunu anlayabilmeniz için ufak bir led gösterge bulunuyor.

Toplamda 46.8 gram ağırlığındaki cihazı çantanızda ya da cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hafif olduğu kadar şık tasarımlı olduğunu da tekrarlayalım.

Ürünün kullanımı gerçekten kolay. Kulaklıkları takıyor ve ardından telefonunuzun Bluetooth özelliğini açıyorsunuz. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine destek veren DeepPlay kulaklıklar hemen listede görünüyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

DeepPlay kulaklıkların üzerinde fiziksel tuşlar yok, ama bazı dokunuşlarla hareket edebiliyorsunuz. Örneğin, ister sağ, isterseniz de sol kulaklığa dokunarak şarkılar arasında geçiş yapabilir, “HEY SİRİ” siyerek telefonunuzun sesli asistanını çalıştırabilirsiniz.

DeepPlay kablosuz kulaklıklar kulakta sağlam bir tutuş hissine sahip olduğu için “Acaba kulağımdan düşer mi?” korkusunu büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.

DeepPlay kulaklıklar yaklaşık 2.5 saatte tam şarj oluyor. Kulaklıklar tek şarj ile yaklaşık 5 saatlik müzik deneyimi ve 3 saate kadar konuşma süresi sunuyor.

Peki telefon aramalarında ses kalitesi nasıl?

Ürünü hem dış mekânlarda, trafiğin yoğun olduğu ortamlarda denedik. Hem de bir AVM’de, trafikli ortama kıyasla daha az sesli bir ortamda denedik. İkisinde de tatmin edici performanslarla karşılaştık. Özellikle yoğun trafikli ortamda görüşme yaparken, hem sizin sesiniz hem de karşı tarafın sesi anlaşılır düzeyde. Tabii arka plandaki sesler de duyulmuyor değil, fakat bu genel olarak bir sorun oluşturmuyor.

Ek olarak, gerek müzik dinlerken, gerekse de telefon görüşmeleri yaparken bağlantıda zayıflık ya da kopma gibi sorunlarla karşılaşmadık. Bunu neden diyoruz, çünkü bazı iddialı ürünlerde bile bu tip sorunlar yaşanabiliyor.

DeepPlay Kulaklığı Nereden Alabilirsiniz?

https://www.deepplaytr.com/ adresine girerek ürünü güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema