Öne Çıkanlar Ersun Yanal: Bir şeyleri değiştirmek için çaba harcıyoruz pyd Güneş Paneli MSB: İkinci ortak devriye tamamlandı Umut Nayir: Duygusal ve mutluluk verici bir akşam

Bu haber kez okundu.

Genç Oyuncular Göz Doldurdu

Özellikle genç oyuncuların kampta sergilediği performans Fatih Terim’i sevindirdi. Atalay Babacan, Yunus Akgün, Yavuz Ali kol, Eren can yardımcı, Mustafa kapı ve Metehan Mertöz gibi genç oyunculara hazırlık maçlarında forma alarak iyi bir performans sergilediler. Avusturya kampında Galatasaray 3 hazırlık maçı oynadı. Ausburg ve Leipzig takımları karşısında yenilgi alırken Bordeaux Karşısında galibiyet alarak kampı tamamladı.

Özellikle Bordeaux maçında Ryan Babel, Ömer Bayram ve Atalay Babacan iyi bir performans sergilediler. Yeni transferler arasında Adem büyük, Jimmy Durmaz ve RyanBabel ilk on biri zorlayacak isimler olduğu düşünülüyor.

Ryan Babel Alev Aldı

Özellikle hazırlık maçlarında iyi bir performans sergileyen RyanBabel, Fatih Terim tarafından ilk 11'de yerini garantiledi. Hazırlık maçlarında atılan altı golün üçünü atarak Galatasaray yararlı olacağını gösterdi. Taraftarının da kalbini kazanan RyanBabel Galatasaray’da mutlu olduğu öğrenildi. Yeni transferler arasında Jimmy Durmaz ve RyanBabel ilk on biri zorlayacak isimler olduğu düşünülüyor.

Avusturya Kampının Sonuna Gelindi

Fatih Terim özellikle Avusturya kampını seçmesi önemliydi Çünkü Galatasaray UEFA kupasını almadan öncede burada kamp yapmıştı. Ama Avusturya kampında hocanın elinde as kadrodan birçok oyuncu eksikti. YounesBelhanda, SofiaFeghouli, MbayeDiagne, Jean Michael Seri ve CristianLuyindama gibi yıldız oyuncular Afrika Kupası’nda yer alarak kampta yer alamadılar. Fatih Terim Avusturya kampından sonra Yıldız oyuncuları takımlar nasıl monte edeceği merakla bekleniyor.

Bu haberde ilginizi çekebilir;

https://www.spor10.info Acemi ve profesyonel olarak basket oynamaya yeni başlayanlar için en çok sorulan basketbol terimleri ve oyun kuralları hakkında genel bilgiler, spor terimleri sözlüğü bu sitede sizi bekliyor. Basketbol maçlarında istatistik amaçlı spikerler tarafından sürekli olarak konuşulan ingilizce tüm kelimelerin Türkçe anlamlarını kolayca öğrenin.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema