Öne Çıkanlar DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu EYT son dakika Suya Yansıyan Tarih Deniz baykal yoğun bakımda en

Bu haber kez okundu.

Yenilenmek İsteyenler için Güzellik ve Dolgu Çeşitleri

Burun dolgusu, cerrahi bir müdahale gerektirmeyen yani ameliyatsız burun düzeltmedir. Burundaki şekil değişiklikleri bu yolla düzeltilebilir. Bu dolguyu yapabilmek için cilde uyumlu hacim maddelerine ihtiyaç duyulur. Bu maddeler hazırlandıktan sonra hasta ve cerrahın ortak olarak belirledikleri burun alanlarına enjekte edilir. Enjekte süresi en fazla on dakikayı bulur. Klinik ortamda uygulanan dolguyla istenilen düzeltmeler sağlanır.

 Burun Dolgusu Avantajlı Mı?

 Burun dolgusu, hastalar için en ideal yoldur. Bunun ana sebebi ameliyatsız olarak yapılabilmesidir. Birçok hasta burun ameliyatı olmaktan çekindiklerinden burun dolgusu yöntemine başvurmaktadırlar.

 Yapılışı da gayet kolay olan dolgu işlemi ayrıca çok daha uygun fiyatlıdır. Bir diğer avantajı hastanın istediği sonuca ulaşılıncaya kadar anlık olarak yapılmasıdır. Fakat diğer ameliyat yönteminde karar daha önce verildiği için sonuç değiştirilemez. Değiştirilmesi için tekrar ameliyat olunması gerekmektedir.

 Burun Dolgusu Etkisi

 Burun dolgusu etkisi tamamen kalıcı değildir. Bu sebeple dolgu bir süre sonra kaybolabilir ancak işlem tekrarı basit olduğundan istenilen şekil tekrar ve kolay bir biçimde verilebilir.

 Dolgunun Trendi: Yanak Dolgusu

 Yanak dolgusu genel anlamda yanaklardaki çöküklüğün giderilmesi için yapılır. Bu enjeksiyonyöntemi de en fazla yirmi dakika sürmektedir. Yanak dolgusu Ataköy sınırları içinde yaşayanlar için Dr. Hande Ulusal tarafından kolayca yapılabilir. Yanak dolgusundaki temel amaç yanak hacminin istenilen düzeye getirilmesidir. Bu sayede şekil bozukluğu giderilir.

 Yanaklar enjeksiyon ile istenilen seviyeye getirilince daha genç bir görünüm elde edilir. Çeneyle, alın dengede tutulur. Ameliyatsız bir çözüm olduğundan sağlık için daha elverişlidir. Ayrıca kalıcı hasarların oluşmasını da engeller.

 Çene Dolgusu ile Güzelliğine Güzellik Kat

 Daha çok yüzlerinde altın oran yakalamak isteyenlerin tercih ettiği bir çeşit dolgu yöntemidir. Ayrıca yüz güzelliğini öne çıkarır. Cerrahi bir ameliyat olmadığından da yapılışı kısa sürer. Yaklaşık olarak 15 ile 40 dakika arasında yapılmaktadır. Hasta ve cerrah kontrolünde olduğundan istenmeyen hatalara rastlanmaz.

 Öte yandan çene dolgusu kalıcı hasarlar bırakmaz. Dolgu enjeksiyonu çenedeki istenmeyen kırışıklıkları da giderir. Hacim bozuklukları, çene yapısı bozukluğu, büyüklük gibi şikayetlerden dolayı çene dolgusu yapmak istenmektedir. Çene, yanak ve burun dolgularıyla istenilen bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema