Öne Çıkanlar Barış Manço Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları en

Bu haber kez okundu.

Sağlık Sektörü Üniformaları

Doktorların ve hemşirelerin, mesleklerini icra ederken giydikleri kıyafetler, onların vücutlarına uygun ve rahat olmalıdır. Uzun süreler ayakta kalan meslek gruplarında, rahatlık son derece önemlidir. Labor Tekstil firması, müşterilerini her zaman en kaliteli ürünleri göndermek ve üniforma temin etmek üzere 1979 yılından beri hizmet vermektedir. Labor medikal tekstil ürünleri sayesinde hemşire ve doktorlar aradıkları üniformalara, terliklere ve önlüklere kavuşacak ve kalitenin rahatlığını hissedeceklerdir.

Terlikler

Sitede ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Müşterilerine dilediklerini ve aradıklarını bulma konusunda da yardımcı olan site düzeni sayesinde sabo terlikten, bandanaya kadar kullanılan ürünlerin bulunması sağlanmaktadır. Üretimlerini kendileri yaptıkları sabo terlik fiyatları konusunda da oldukça uygun seçenekler vardır.

Formalar

Diledikleri renkleri ve desenleri tercih ederek satın alımlar yapabilecekleri sitede, herhangi bir sorun olduğunda, sitedeki çevrim içi destek ekiplerinden yardım alabilirler. Hemşire forması nereden alınır sorusunun cevabı, Labor Tekstil’dir. Firma hemşireler için özel kesimlerde üniformalar üretmektedir. Özellikle hamile üniformalarıyla dikkat çeken tekstil firması, hemşirelerin vücutlarına konfor sağlayacak kumaşlar tercih etmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema