Öne Çıkanlar en İdlib'deki Suriyelilerden Mehmetçik'e teşekkür Eco Slim Faydaları trafik Kazası Kaş imar planı

Bu haber kez okundu.

Rinoplasti Nedir?

Doğuştan veya sonradan oluşan şekil bozuklukları burun estetiği ile düzeltilir. Burun estetiği korkulacak bir işlem değildir. Genel anestezi altında toplam 2 saat içinde operasyon tamamlanır. Daha önce başarısız burun estetiği olan kişilerde işlem biraz daha uzun sürer. Kayseri burun estetiği kliniği daha önce başarısız ameliyat geçiren kişilere vücudun belli bölgelerinden kıkırdak doku alarak burnun restorasyonunu sağlar.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetiği yapacak doktor çok önemlidir. Sıklıkla karşılaştığımız ikinci, üçüncü burun estetik operasyonları hatalı işlem uygulamasından kaynaklanır. Klinikte çalışan hekimler deneyimli amaeliyat ve el becerisi olan cerrahlardır. Yüzünüze en uygun burun şekli belirlenir ve fotoğraflanır. Yüzdeki diğer organlar ile burnun uyumu önemlidir. Bu doğrultuda doktor ve hasta beraber karar alır.

Yağ Aldırma Operasyonu Nedir?

Yağ aldırma operasyonu liposuction işlemi olarak adlandırılır. Klinikte yağ aldırma işlemi güvenli bir şekilde uygulanır. Yağ hücrelerinin en çok hangi bölgelerde toplandığı ve işlemin hangi bölgeye uygulanacağına karar verilir. Kayseri liposuction kliniği obezite tedavisi gören hastalara bu işlemi uygulamaz. Belli bir kiloda olması ve kronik hastalıklarının olmaması gerekir. İşlem öncesi doktorlar tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirilir ve gerekli açıklamalar. Kayseri yağ alma kliniği tüm işlemleri steril ortamlarda yapar. İşlem lokal anestezi altında uygulanır. İşlem uygulandıktan sonra hasta belli bir süre gözlem altında tutulur ve taburcu edilir. Randevu talep etmek için teomaneskitascioglu.com sitesini ziyaret ediniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema