Öne Çıkanlar EYT son dakika DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu Deniz baykal yoğun bakımda Suya Yansıyan Tarih en

Bu haber kez okundu.

Nazlı Akbalık Eğitim Kurumları

Günümüzde okul öncesi eğitim giderek önem kazanmaktadır. Aileler özellikle çalışan anneler çocuklarını erken dönemde kreşlere göndermektedir. Erken dönemlerde kreşlere giden çocuklar el yıkama, tuvalet alışkanlığı gibi pek çok konuda desteklenmesi gereken bir guruptur. Aileler evlerinin neşesi çocukları için güvenilir bir okul aramaktadırlar. Bu noktada Nazlı Akbalık Anaokulu görülmesi ve değerlendirilmesi gereken bir okuldur. Okul ve verdiği hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.nazliakbalik.k12.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çocuğunuzun Sağlığı

Eğitim kurumları çocuklarınız için güven veren bir ortam olmalıdır. Bu doğrultuda eğitim veren Nazlı Akbalık anaokulunu arayabilirsiniz. Çocuklarınızın sağlığını sizler kadar yakından takip eden okul yönetimi çocuklarınızın ilaç kullanımından besin alerjisine kadar pek çok konuda gereken hassasiyeti gösterir. Bunun yanında okul sistemli bir okuldur.

Çocuklarınızı okula kayıt yaptırdıktan sonra okulda ihtiyaç olması durumu göz önünde bulundurularak yedek kıyafetler, içeri ayakkabıları mutlaka hazır edilmelidir. Okul belirli dönemlerde geziler düzeliyor. Ayrıca aile katılımı etkinliği ile sizlere çocuklarınızı okul ortamında gözlemleme olanağı sunar. Okulun vermiş olduğu etkinlikler ve eğitimler hakkında bilgi almak için okul yönetimi ile iletişime geçebilesiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema