Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

İzmir Yenidoğan Doktoru

İzmir Yenidoğan Doktoru

Her insan doğmamış bebeğinin ve bebeğin annesinin sağlıklı olmasını, sağlıklı bir doğum gerçekleştirmesini ister. Eğer her şey yolunda gider ise bebek dünyaya sağlıklı bir şekilde gelecek ve yaşamına iyi adımlar atarak başlayacaktır. Fakat bunun için bebek hem doğmadan önce, hem de doğmadan sonra yoğun şekilde ilgi görmeli, kontrol edilmelidir. Buda ancak bir uzman eşliğinde yapılabilir.

Siz ve doğmak üzere olan bebeğiniz için en iyi doktorlardan olan ve 19 yılı aşkın tecrübesi ile çocuk doktoru Perçem Bosnalı, hem doğum öncesi hem de doğum sonrasında size sağlık hizmetleri sunmaktadır. 2000 yılında doktorluğa başlayan ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Perçem Bosnalı, bugüne kadar birçok farklı hastanede ve bölümde hastalara sağlık hizmeti vermiş ve en son olarak kendi kliniğini kurmuştur. Şu anda İzmir çocuk doktoru olarak kendi kliniğinde hizmet veren Bosnalı ile, kendi internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anne ve Bebek Sağlığında Uzman

Anne ve bebek sağlığı için en iyi koşulların sağlanması, doğum öncesi ve sonrası takibi gibi birçok uygulamayı kişiye özel olarak gerçekleştiren İzmir Yenidoğan doktoru Perçem Bosnalı ile en iyi sağlık hizmetini alabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema