Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağı kişiler birçok yönden fayda sağlar ve hayat kolaylaştırır. Hasta yatakları çok fazla talep görmesinden dolayı farklı farklı özellikte yataklar vardır. Her yatağın kendine has özellikler bulunur. Ortak noktada birleşen ve tamamen hastanın konforu odaklı yapılan bu yatakların özellikleri şu şekildedir;

Hasta yatağının yan taraflarında bulunan korkuluklar sayesinde hastanın düşme riski en aza indirilir. Böylelikle hasta ne tarafa dönerse dönsün kesinlikle düşmez. Bazı hasta yatakları hastanın gün içerisinde ilaç, su, yemek ve benzeri gıdalarını daha düzenli tüketmesi ve daha rahat etmesi için yatağın kenarında masa bulunur. Bu masa açıldığı zaman hastanın rahat bir şekilde yemek yemesini sağlar.

Otomatik Sistemleri Olan Yataklar

Hasta yatağı otomatik bir sistemle çalışmasından dolayı sizler yatakta bulunan bir özelliğe ayarlama yaptığınız zaman o ayarlamaya göre yatak otomatik olarak hareket eder. Hasta yatakları sağa, sola, ortaya konumlandırılabilir. Sürekli olarak aynı yönde yatması sakıncalı olan hastaları pozisyon veren havalı hasta yatağı sayesinde istenilen yöne rahatlıkla dönebilir. Yataklarda bulunan tekerlek sayesinde yatağı dilediğiniz her yöne çevirerek hastanın dilediği noktada yatmasını sağlayabilirsiniz.

Havalı Hasta Yatağı İle Yatak Yaralarına Son Verin

Havalı hasta yatağı hastanın vücuduna en fazla ayak uyduran yataklardan birisidir. Özellikle hastanelerde bakım merkezlerinde kullanılan havalı hasta yatağını dilerseniz evde de temin edebilirsiniz. Bu yatakları dilerseniz satın alabilir dilerseniz de hasta yatağı kiralama hizmetleri sayesinde aylık ödeme planı ile yatağa kavuşabilirsiniz. Hastaların en çok şikâyet ettiği yatak yaraları hastanın hem psikolojisini hem de tedavi sürecini zora sokar. Hasta yatakları sayesinde yatak yaraları oluşmadan hastanın rahat ettirilmesi sağlanır. Hasta ne sürekli olarak aynı yönde kalmamasından dolayı bu yaralar kesinlikle oluşmaz.

Hasta Yatağı Alarak Hastanın Konforunu Sağlayın

Sevdiklerinizin konforunu sağlamak için yatak temin etmeniz en baş şarttır. Hasta yatağı fiyat olarak herkese hitap eder. Hastanızın günlerini daha iyi bir şekilde geçirmesi için odanızın bir köşesini yatağa ayırarak hastanın her hareketini kontrol altına alabilirsiniz. Günlük bir takım işlerini de yatakta bulunan kumanda sayesinde hastanın rutin işlerini halledebilmesini sağlayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama hizmetlerimizden faydalanarak bu yataklara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema