Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

Diş Sağlığı

Diş sağlığı genel sağlığı doğrudan etkiler. Sağlıklı dişler demek estetik duruş kadar vücut sağlığı da demektir. Klinikte tüm diş tedavileri uzman hekimler tarafından uygulanır. Her diş tedavisi sırasında sedasyon yapılarak hastanın konforu sağlanır.

İmplant Neden Önemlidir?

Ağız içinde eksik diş olduğu zaman çene kemiği doku kaybetmeye başlar. Çekilen dişin yeri doldurulmaz ise zaman içinde çene kemiği deformasyona uğrar. İmplant eksik dişlerin yerine yapılan uygulamalardır. Klinikte implant uygulaması özenle yapılır. Anestezi yapıldığı için hasta ağrı duymaz. Seçilen implant çene kemiğine tam uyum sağlar. İmplant sayesinde eksik dişin yanında bulunan dişler kesilmez. Bu sayede var olan ana diş korunur. Klinikte aynı zamanda ortodonti uygulamaları da uygulanmaktadır.

Diş teli ile daha sağlıklı ve düzgün dişlere kavuşabilirsiniz. Diş teli dişlere zarar vermez ve çiğnemeye engel olmaz. Diş teli dişlerin durumuna göre bir yıl kadar dişlerde kalabilir. Artık şeffaf diş telleri ile estetik bir görünüm elde edilmektedir. Klinikte sunulan hizmetlerden yararlanmak için randevu almanız gerekir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema