Öne Çıkanlar Barış Manço Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları en

Bu haber kez okundu.

Çene Estetiği Ameliyatı Nedir? Çene Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Estetik ve cerrahi merkez olarak hizmet veren firma, deneyimli ve profesyonel ekibi ile modern cihaz ve ekipmanları kullanarak, hizmetlerinin kalitesini arttırarak devam ettiriyor. Firma, standart uygulamaları bırakarak tüm hizmetlerini kişiye özel uygulamalarla gerçekleştiriyor. Firma, tüm uygulamalarında olduğu gibi çene estetiği konusunda da en çok tercih edilen merkez durumundadır.

Çene Estetiği Nedir? Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Isırma veya çiğneme gibi sorunları olanlarla, böyle sorunu olmayıp daha estetik bir görünüm için yapılan uygulamalara çene estetiği denmektedir.

Firmanın uzman ekipleri, hastanın durumuna göre öncelikle tel uygulaması yapmakta, yeterli olmadığı durumlarda ise, çene estetiği ameliyatı uygulamaktadır. Firma söz konusu ameliyatı, çene törpülemesi veya çene kemiklerinin düzenlenmesi ve silikonla dolgu yapılması şeklinde uygulamaktadır.

Operasyonlar, uygulama yapılacak çenenin durumuna göre değişmekle beraber, 30 ile 45 dakika arasında sürmektedir.

Ameliyatın Fiyatı Ne Kadardır?

Birçok sağlık merkezi bu cerrahi uygulama için çok yüksek fiyatlar talep etmektedir. Firma, çenenin yapısı ve uygulamaya göre değişmekle beraber, sektördeki en uygun çene estetiği ameliyatı fiyatı uygulamaktadır. Operasyondan önce yapılan değerlendirme sonucunda belirlenen fiyat, firma tarafından hastaya bildirilip onayı alınmaktadır.

Çene Estetiği Öncesi ve Sonrasında Yapılması Gerekenler

Firma, çene estetiği öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri detaylı olarak hastalarına açıklıyor. Firma tarafından, estetik uygulama öncesinde tüm tetkik ve görüntülemeler yapılmakta ve dijital ortamda hastaya açıklanmaktadır. Firma, ameliyat öncesi ağız içindeki sorunları gidererek operasyona başlıyor.

Ameliyat sonrası yapılması gerekenleri ise şu şekilde belirtiyor;

· Ameliyattan sonra morluk ve şişlikler oluşacağından, endişe edilmemelidir.

· Ameliyat sonrası oluşacak ağrılar için, ameliyatı yapan doktorun verdiği ilaçlar kullanılmalıdır.

· Ameliyattan sonra bir hafta dinlenilmelidir.

· Doktorun tavsiyesine göre, belirli bir süre sert gıdalar tüketilmemelidir.

Trio Klinik firmasının deneyimli cerrahlarının yaptığı ameliyatlarda iz kalmamaktadır. Hastalar, doktorun tavsiyesine uyduğu takdirde kısa sürede normal hayata dönmektedir.

https://trioklinik.com.tr/cene-estetigi/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema