Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

Beynin Yeni Uzmanı Psikologlar

21. yüzyılın en önemli sorunlarından bir tanesi insandır. Birçok kişi insanın üzerinde durur ve onu araştır. İşte bu noktada yeni sayılabilecek bir bilim dalı olan psikoloji ortaya çıkmıştır. Bu alanda farklı farklı kategoriler ortaya çıkmış olup bunlardan bir tanesi de klinik psikolojisidir. Peki klinik psikolog kimdir diye bakarsak psikiyatrik durumu iyi olmayan bireylere bir noktada destek veren bireylerdir diyebiliriz. Bireyin iç dünyasına katılarak onun sorunlarına eşlik eder ve bireyin kendisini anlamaya yardımcı olmaya çalışır. Daha fazla bilgi için http://www.mehmetbaskak.com/tr/blog/klinik-psikolog-kimdir_489.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Başkak'ın Sizlere Hizmeti Neler?

Bilinçaltı atölyesi farklı seanslar ve seminerler sunan uzman ekip sayesinde kendinizi eksik ettiğiniz alanda geliştirebilirsiniz. Öfke kontrolü, özgüven eksikliği, odaklanamama vb gibi konularda sorun yaşıyorsanız bu tarz konuların hepsinde size yardımcı olabiliyorlar.

Mehmet Başkak Kimdir?

Bir şeyin yapılmasından ziyade yapanın önemli olduğu bir dönemdeyiz bu açıdan Mehmet Başkek psikoloji lisansını, yüksek lisansını ve doktorasını tamamlamış ayrıca farklı eğitimlere giderek de kendini geliştirmiş bir bireydir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema