Öne Çıkanlar Barış Manço Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları en

Bu haber kez okundu.

Sanayi Dalı

Makine teçhizat üretiminde inşaat sektörüne tamamen yerli sermaye ile katkı sağlayan Fabo Şirketi ürettiği konkasör modellerinin pazarlama adresidir. Firma ayrıca internet üzerinden de hizmet vermektedir. İnternet adresinden Fabo hakkında ayrıntılı bilgi almak ve iletişim sağlamak için fabo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi ve Birikim

16 yıllık bilgi ve birikim ile 43 ülkeye konkasör satışı yapan firma ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Merkezi İzmir'de olan fabrika sabit ve mobil konkasör üretimini yapmakla birlikle danışmanlık ve servis hizmeti de verir.

Satılan Ürünler

İnşaat sektörünün vazgeçilmez yan ürünleri olan kırıcı, eleme tesisleri, beton santralleri ve konkasör tesisi üretmektedir. Yıllara ve rakiplerine meydan okumayı yaptığı kaliteli ürün üretimi ile başaran Fabo yedek parça ürün temini de yapmaktadır. Fabo ürünleri yüksek teknoloji, teknik ekip ve ARGE çalışmaları ile günün ihtiyacına cevap verecek şekilde üretilir.

İhtiyacınız İçin Fabo

Ülke ekonomisine sağladığı büyük katkı ile makine imalat ve tedarik sanayisi Fabo mobil konkasör beton santral, kırma, yıkama, eleme tesislerini güvenle üretir. Profesyonel çalışma alanı ve Yetişmiş elemanları ve dünya çapında CE onaylı satış belgesi ile kaliteden ödün vermeyen fabo sizlerin de makine ihtiyaçlarınızı karşılar. Ürün çeşitliliği arasında ihtiyacınıza cevap verecek bir Fabo ürününü bulmak mümkün. Firma ürün çeşitleri arasında yer alan konkasör tesisi kurulum aşaması, bakım aşaması ve diğer aşamalarda firma 7/24 destek sunar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema