Öne Çıkanlar Gri liste ile aranan Seyithan Acay öldürüldü Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü canlı bomba beyin göçü en

Bu haber kez okundu.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Bireylerin birbirleri ile sohbet edebilmeleri için kurmuş olduğumuz web sitemiz bu alanda en iyi hizmetlerden bir tanesini verebilmek adına çeşitli kuralları barındırır.

Kurallar

Web sitemize üyelik açabilmek için T.C. Anayasası'nda da yer alan laiklik ilkesine bağlı olduğunuzu göstermeniz yeterli sayılır. Mobil sohbet edebileceğiniz web sitemizdeki tek kural budur.

İletişim

Web sitemiz kurucuları ile herhangi bir konuda iletişime geçebilmek için Sohbetedelim sunucusuna erişim sağlayarak sohbet kısmında yer alan butonu kullanabilirsiniz.

Giriş

Sohbet edebilmek için web sitemiz bünyesinde öncelikle giriş yapmanız gerekir. Kullanıcı adı ve şifre belirlemesi yaparak kısa süre içerisinde sohbet odalarımıza bağlanabilir, dilediğiniz kişi ile seviyeli bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Sohbet Odaları

1998 ruhu ile yola çıktığımız ve sohbet odalarının eski havasını yeniden yakalamak için kurduğumuz web sitemiz, eski sohbet odalarının yeni nesil ile birleştirilmesi sonucu hazır hale getirilmiştir.

Mobil Uygulama

Mobil cihazlarınız üzerinden online sohbet edebileceğiniz web sitemizin IOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu çalışan uygulaması da bulunur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema