Öne Çıkanlar DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu EYT son dakika Suya Yansıyan Tarih Deniz baykal yoğun bakımda en

Bu haber kez okundu.

Logo Tasarımı Önemlidir

Logo, bir işletmeyi başka işletmelerden ayırmak için kullanılan markanın, harfler veya simgeler ile özgün hale getirilen çizimidir. Harf ve simgenin birlikte kullanıldığı logolar da vardır. Markaların ve ürünlerin çeşitlerinin çok arttığı günümüzde marka ve ürün ayrımı büyük önem kazanmıştır. Bu ayırımı yapabilmek için logolar devreye girmiştir. Özellikle markaların ayrılması için isimlerinin yeterli gelmediği durumlarda logo tasarımı büyük önem kazanmıştır. Bu nedenle işletmeler için büyük önem taşıyan logoların profesyonel bir ekip tarafından hazırlanması başarı oranını arttırmaktadır.

İnternet Üzerinden Logo Tasarımı

İşletmeler için önemli bir simge olan logoların profesyonel bir ekip tarafından hazırlanması gerekir. Ödüllü bir logo tasarım ekibi ve en uygun maliyetle internet üzerinden logo tasarımı yapan babalogo.com sitesi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sitedir. Logo tasarlayan firmalar arasında uzmanlaşmış ve başarılı işlere imza atmış babalogo.com 1500 TL’lik değişmez fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

Logo Tasarım Süreci

Süreç, sipariş alımı ile başlar. Sipariş formu logo tasarımcısı tarafından onaylanır ve iş planına dahil edilir. Sipariş veren işletmede kafa karışıklığına sebep olmamak için profesyonel logo tasarımı yapan ekip tarafından seçilen 3 adet örnek işletmeye gönderilir. İşletmenin beğendiği ancak revize istediği tasarım revize edilerek tekrar işletmeye gönderilir. Beğenilen logo, baskıya hazır hale getirilir ve bir indirme linki ile işletmenin mailine gönderilir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema