Öne Çıkanlar van Van Valiliği Ahmet Nur Çebi transfer yasağı Sent Antuan Kilisesi

Bu haber kez okundu.

Kredi Faizsiz 2019

Finans kuruluşlarından faizsiz kredi almak birçok tüketicilerin en çok istediği durumlar arasında bulunuyor. Nitekim birçok bankalar tarafından çeşitli promosyonlar altında sıfır faizle evim evim kredi olanakları sunuluyor. Bu bankaların koşulları ve kredi miktarları ile başvuru yapanların şartları ve ödeme durumları birbiriyle farklılık gösterebiliyor. Faizsiz kredi alınarak birikim yapmak için belirtilen bankalara başvurulabiliyor.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2019 Güncel Listesi

2019 faizsiz ev kredisi Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Türkiye İş Bankası, Denizbank, Enpara, Odeabank, Halk Bank, Yapı Ve Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Vakıflar Bank gibi pek çok finans kuruluşları farklı dönemlerde düzenlediği mevduat limitleri kapsamında faizsiz konut ve diğer alanlar üzerinden kredi hizmeti sunuyor.

Faizsiz Kredi Koşulları

2019'da örneğin ev almak istiyorum diye karar verildiğinde bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması, tarım açısından başvuru yapılması durumunda kırsal alanda ikamet edilmesi, gelir durumunu gösteren belgenin sunulması, finans kuruluşu tarafından talep edilmesi durumunda ipotek tesisi için başvuru sahibinin veya kefilinin adına kayıtlı taşınmazların sunulması, devlet yardımlı teşvikte önceki dönemlerde bu konuda başvuru yapılmamış olması, düşük kredi notuna sahip olunmaması gibi şartların taşınması halinde sıfır faizle peşinatsız ev alma imkanından faydalanılabiliyor.

Faizsiz Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

2019 tasarruf kredisi başvurusunda ilk olarak başvuru tarihleri takip edilmelidir. Faizsiz kredi imkanı sunan finans kuruluşları tarafından çeşitli dönemlerde faizsiz ev alma ve diğer kredi türleri hakkında duyurular yapılıyor. Bu bakımdan ilgili bankaların sitelerinden faizsiz ev alma duyuruları takip edilmelidir. Finans kuruluşlarına uygun biçimde başvuru yapılmalıdır. Bireysel olarak faizsiz birikim kredisi için en yakın şubeden veya internet bankacılığından başvuru yapılabilir. Başvuru sırasında kişisel bilgiler mutlaka doğru bir şekilde girilmelidir. Yanlış bilgiler sunulması örneğin taksitle araba kredi başvurusu onaylansa dahi ileriki süreçte yasal faiziyle birlikte geri alınabileceği unutulmamalıdır.

Ptt Faizsiz Kredi Sunuyor Mu?

Örneğin taksitle ev almak istenildiğinde faizsiz kredi veren finans kuruluşları tercih edilebilir. Ptt kurumu ise anlaşmalı finans kuruluşları üzerinden düşük oranda tasarrufla ev faizi sunuyor. Ptt kredisi daha çok emeklilere hitap ediyor.

Sıfır faizle ev alma veya faizsiz kredi alınması için ilgili finans kuruluşlarına başvuru yapılabilir. Ayrıca kredisiz ev almak içinde ilgili bankalar tercih edilebilir.

https://www.tasarruf.com.tr/kampanyalar/

https://www.tasarruf.com.tr/bireysel-tasarruf-plani/

https://www.tasarruf.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema