Öne Çıkanlar en Ordu Valisi Seddar Yavuz Orman Geçici İşçileri Uzm. Dr. Nilgün Polat Karadeniz

Bu haber kez okundu.

Illustrator Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi

Birbirinden farklı alanlara yönelik sertifikalı kurslar veren Biladım eğitim merkezi İstanbul ilinde iki şubesiyle eğitimlerine devam etmektedir. Şirinevler ve Beşiktaş şubelerinde kurslar veren Biladım, öğrencilerinin kaliteli eğitim almasını, bu eğitimi de ileriki yıllarda kullanabilmesini sağlamak için sertifika vermektedir. Verilen sertifikalar Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olduğu için oldukça önemli bir değer taşımaktadır.

Illustrator Öğrencilere Ne Katar?

Adobe programlarındaki yetkili merkezlerden birisi olan Biladım Eğitim Merkezi, eğitim paketleri sağlayarak kolaylıkla programlarınızı öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Görsel medya sektörüne oldukça yardımcı olan bu illustrator kursu insanlara, farklı alanlarda çalışmanın kapısını açmaktadır. Öğrencilere hem teorik hem pratik eğitimler sağlayarak, geleceğe yönelik yatırım yapmaları sağlanmaktadır. İleride çalışmayı düşündükleri meslek grupları için kendilerini geliştirme imkanı sağlayan program, sosyal medyanın da güçlenmesiyle online dergiye geçiş döneminde oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Hangi Meslekler Bu Kursu Tercih Etmelidir?

Bu program kursunu satın almak isteyen kişiler genellikle yayınevlerinde, TV sektöründe, dergilerde ve gazetelerde çalışan ya da çalışmak isteyen kişilerdir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan bu kişiler, mezuniyetine yakın bu belgeleri almak için Biladım eğitim kurumlarına başvuru yapabilirler. Özgeçmişlerine ekleyerek artı puan kazanacakları bu programın sertifikasının da bulunması, onlara kolaylık sağlayacaktır.

Indesign Kursu Ne Kadar Sürmektedir?

Birden çok sayfaya sahip gazeteler, kitaplar tasarlanmasını sağlayan indesign kursu için yeterlilikler aslında oldukça geniştir. Bilgisayar kullanabilen ve tasarım yeteneğini geliştirmek isteyen herkes, bu kurslara katılarak kendilerini geliştirebilirler. Üretim aşamasında da gerekli olan indesign programı, sektörlerde farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Toplamda 32 saat süren bu program, ortalamA 5 hafta içerisinde öğrenciler tarafından tamamlanmaktadır. Hafta sonu, hafta içi iki gün ve üç gün olmak üzere seçenekleri bulunan kursa katılımı dilerseniz özel dersler olarak da alabilirsiniz. Öğrencinin uygun olduğu gün ve saatte yapılan bu kurslar, 30 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır.

Kurs İçeriği ve Sonunda Hangi Yetenekler Kazanılır?

Özel öğretmenler aracılığıyla verilen derslerde, kurs içeriği hakkında bilgilendirme yapılarak derslere başlanır. Yaratıcı düşünmeyi teşvik eden bu uygulama sayesinde öğrenciler yeni belgeler oluşturabilir, bunları boyutlandırarak yeni ürünler ortaya çıkartabilir düzeye gelecektir. Çoklu sayfalarda toplu düzenlemeler yapılmasına izin veren program sayesinde uygulamalar rahatlıkla yapılabilecektir. Kartvizit, davetiye, mizanpaj tasarımları oluşturmayı öğrenen öğrenciler, 16 sayfaya yakın kataloglar hazırlayarak, PDF haline dönüştürmeyi, dışa aktarmayı ve bunların sunumunu da yapmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema