Öne Çıkanlar en İdlib'deki Suriyelilerden Mehmetçik'e teşekkür Eco Slim Faydaları trafik Kazası Kaş imar planı

Bu haber kez okundu.

En Beğenilen Tesettür Şal Çeşitleri

            Özellikle genç kesim tesettürlü kadınlar artık daha çok başörtü olarak şal tercih etmektedir. Bunun nedeni ise hem spor hem de klasik tarza uyum sağlamasının yanı sıra birçok model bağlama şeklinin olmasıdır. Fakat bunun yanı sıra yüz şeklide önemli olmaktadır. Yuvarlak yüz hattına sahip olan kadınlara şal çok güzel yakışırken uzun yüz şekline sahip tesettürlü kadınlara pek yakışmamaktadır. Tesettürlü kadınların çok fazla şallara rağbet göstermesi neticesinde tesettür şal çeşitliliği artmıştır. Birçok desen ve renklere sahip olan şallar mevsimine uygun kumaşlardan da üretilmektedir.

 İpek Şal Kumaşlar Rahat Ve Şık Bir Duruş Sergilemektedir

            İpek kumaşta olan şallar, fiyat olarak diğer kumaşlardan pahalıda olsa tesettürlü kadınlar tarafından çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise kullanımının rahat olması ve şık bir duruş sergilemesidir. Bilinenin tam aksine ipek kumaş başta kaymaz ve bozulma yapmaz. İpek kumaşa sahip şallar günlük hayatta ve özel günlerde kullanıma uygundur. Tesettür abiye elbiselerin üzerinde kullanıldığı zaman şık ve dolgun bir görünüm sağlamaktadır. İpek kumaşlar hassas bir kumaş olduğu için makinede asla yıkanmaz.

 Kolay Temizlenebilen Kumaş Türü Olmaktadır

            Rahatına düşkün tesettürlü kadınların şal kumaş çeşitlerinde pamuklu olanları daha çok tercih etmektedir. Pamuklu şal kumaşlarda dolgun görüntü vermek oldukça zordur. Yumuşak bir yapıya sahip oldukları için sert hava koşullarında hemen uçma ve bozulma olabilmektedir. Pamuklu şal yıkama esnasında bozulma, çekme ve ip çıkarma gibi sorunlar oluşturmadığı için çamaşır makinelerinde de düşük ısıda rahatlıkla yıkanabilmektedir.

 Sert Bir Yapısı Olduğundan Dolayı Zor Şekil Alır

            Tafta kumaşından yapılan şallar ipek kumaşından yapılan şallara çok benzemektedir. Şık ve dolgun bir görüntü için ipek kumaş şalları aratmazlar. Ama tafta kumaşı ipek kumaşın tam aksine biraz sert bir yapısı olduğundan dolayı şekil vermek bir hayli yorar. Fiyat açısından ise ipek kumaştan oldukça uygundur. Hem ipek kumaş görüntüsü vermesi hem de fiyatının uygun olması tesettürlü kadınların tafta kumaş şallarına daha çok yönelmesini sağlamaktadır. Tafta kumaşa sahip şallar, çamaşır makinesinde yıkanması esnasında hiçbir sorun oluşturmaz.

Tesettür şal seçiminde en uygun fiyat ve en bol çeşit şallar için: https://www.veneziawear.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema