Öne Çıkanlar satılık köpek MKE Ankaragücü trafik Kazası Nokia n9 ekranı en

Bu haber kez okundu.

Ekspertiz Hizmetleri

Uzun yıllar önce İstanbul il genelinde kurulan Otonom Oto Ekspertiz; müşterilerine en kaliteli hizmeti veriyor. Bir çok şubesi olan firma, Bahçelievler oto ekspertiz olarak teknolojinin gelişmesiyle birlikte bünyesinde son trend makine ve sistemler kullanarak hizmet sunuyor. Sektörün önde gelen firmaları arasında ilk sırada yer alan firma, otonomotoekspertiz.com resmi web sitesi üzerinden konu ile ilgili bilgi paylaşımı yapıyor. Şirinevler oto ekspertiz şubesinde deneyimli ve bilgili uzmanlar aracılığıyla aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Hizmette Kalite

Kalite standartları doğrultusunda faaliyetlerini yürüten Otonomoto ekspertiz ailesi kendisinden asla taviz vermeden araç ekspertiz işlemlerini nitelikli olarak yapıyor. Güngören oto ekspertiz olarak işlem yapan şube, hafta sonlarında dahi hizmet veriyor. Araçla ilgili her türlü işlem Bağcılar oto ekspertiz tarafından güven içerisinde ve ideal yöntemlerle yapılıyor.

İkinci El Araç Alım Satım

Geniş bir hizmet potansiyeline sahip olan otonom oto ekspertiz, her türlü ikinci el araç alım ve satım konularında aracı detaylı bir şekilde inceleyerek ve ayrıntılarla analiz ederek, sonuç raporu veriyor. Bakırköy oto ekspertiz şubesinde araç teslimi ve işlemleri hızlı bir şekilde yapılıyor. Oto ekspertiz işlemlerinin yanı sıra araç muayene hizmetleri de firma tarafından yapılıyor. Muayene işlemleri esnasında, araç sahipleri; üst kat lobide dinlenebiliyor ve sunulan ikramlardan yararlanabiliyor. Araçla ilgili bilgi almak isteyenler ve araçta herhangi bir sorun yaşamak istemeyenler Otonomoto ekspertiz firmasını güven içerisinde tercih ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema