Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

Bakır Ürünlerinde Kalitenin Adresi

Bakır tedarikini sağlayan firma bakır ürünlerinde kalitenin adresi olarak hizmet veriyor. İnşaat ve yapı alanlarında ihtiyaç duyulan bakırların tedarik edilerek ihtiyaç duyulan kişilere ulaştırılmasını sağlıyor. Firma ürünlerin tedarik edilmesinde ve satışının yapılmasında uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Ayrıca firma uluslararası standarda uygun kendi markasına ait ürün üretimini gerçekleştiriyor. Tedarik ve üretim yaptığı tüm bakır ürünlerinin kaliteli olmasını sağlayarak da müşteri memnuniyetini amaçlıyor. Firma bakır ürünlerinden farklı olarak paslanmaz ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

Bakır Ürün Tipleri

2019 yılından beri kendi markasıyla hizmet veren firma binalar ve inşaat alanlarında tercih edilen bakır boruların üretimini yapıyor. Firmanın bakır boruları ise çapları, et kalınlıkları ya da tiplerine bağlı olarak çeşitleniyor. Bakır boru ürün tipleri split coil, boy, lwc ve vrv bakır borulardır. Borular kalınlık ve çaplarına göre kendi içinde çeşitlere ayrılarak kişilerin tercihlerine sunuluyor. Bu sayede kişiler ihtiyaç duydukları boruları belirleyerek firmayla iletişim kuruyorlar.

Paslanmaz Fittings Malzemeleri

Kurulduğu bir yıl içinde bakır ürünleri için tercih edilen marka olmayı başaran firma bakır ürünleri dışında paslanmaz fittings malzemelerinin satışını da gerçekleştiriyor. Firmanın paslanmaz fittings malzemeleri arasında istavroz, kaynak boyunlu flanş, kep, konsantrik redüksiyon, kaynak uçlu rekor, pislik tutucu, kör flanş ve slip on flanş ürünleri bulunuyor. Bu ürünler boruların dönüşlerinin kolaylaşmasını ve bağlantılarının yapılmasını sağlıyorlar.

Fittings ürünler dışında firmanın farklı paslanmaz ürünleri de bulunuyor. Bu ürünler paslanmaz çelik kategorisinde yer alan ürünlerdir ve bu kategoride yer alan ürünlerden bazıları şunlardır; paslanmaz dekoratif sac, rulo, lama, altıköşe, profil ve köşebent gibi ürünlerdir. Bu ürünlerin farklı kullanım alanları bulunuyor. Uzun kullanımlar ile hava şartlarına dayanıklı oldukları için inşaat, makine, otomotiv ve daha pek çok sektörde kullanılıyorlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema