Öne Çıkanlar Barış Manço Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları en

Bu haber kez okundu.

Azerbaycan'ın Ünlü Oyuncusu Türkiyeyi Çok Sevdi 

Azerbaycan da yapmış olduğu işler ile adından sıkça söz ettiren ve sosyal medyanın en önemli isimleri arasında yer alan Vusala Alizade, sürekli olarak yapmış olduğu Türkiye gezileri ile tam bir Türkiye aşığı oldu. Öyle ki artık bir çok işini buradan yürütmeye başlayan Alizade, yakında Türk televizyonlarda da boy göstermeye başlayacak. Duru güzelliği ve Azerbaycan Türk şivesi ile aranan isimler arasında yer alan Alizade, Türkiye'de hangi dizide veya filmde rol alacağı için, henüz bilinmiyor. Bundan öncesinde çeşitli etkinliklerde sunuculuk icra eden ünlü isim, Azerbaycan'da ki kariyerine, Türkiye'de de devam ederek, dünyaya açılmayı hedefliyor. 

Sosyal Medyanın Azerbaycanlı Fenomeni

Vusala Alizade 1.6 milyonluk instagram takipçi kitlesi ile sadece Azerbaycan'ın değil, başta Türkiye olmak üzere, Avrupa'nın ve dünyanın da takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Bu nedenle Türklük üzerine yapmış olduğu paylaşımlar aracılığı ile dünyanın da hem Azerbaycanlıları ve hemde Türkleri tanımasını sağlıyor. Azerbaycan'ın kurtuluşu ve bağımsızlığını ilan ettiği tarih için özel çekimler düzenleyen isim, aynı şekilde Cumhuriyet Bayramımız için de özel bir şirketin hazırlamış olduğu video ile Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunu kutladı. 

Vusala Alizade'yi takibe almak için https://www.instagram.com/vusalaalizade/ tıklayın.

Vusala Alizade Türk Ekranlarında !

Şimdiden Türk dizilerinde ve filmlerinde rol almak için çeşitli eğitimler almaya başlayan Alizade, bu işi ne kadar sevdiğini de her fırsatta gösteriyor. Artık Azerbaycan ile birlikte Türk televizyonlarda da izleyici ile bulaşacak olmasının heyecanını yaşayan Vusala Alizade, vaktinin büyük bölümünü çalışmak ile geçiriyor. Arta kalan zamanlarda ise kızı Dilek ile zaman geçiren Alizade, bunu da sosyal medya da paylaşarak, hem kariyerine odaklı olduğunu ve hemde iyi bir anne olmak için her zaman mücadele ettiğini de bizlere göstermiş oluyor.    

Ünlü İsimlerden Alizade'ye "Hayırlı Olsun"

Dizi ve film oyuncularımız tarafından da hayırlı olsun mesajları alan Alizade, gösterdikleri ilgi için de ayrıca çok memnun olduğunu paylaşımları ile gösteriyor. Vusala Alizade özel fotoğraf çalışmaları için de Türkiyeyi tercih ediyor ve ünlü markaların yeni sezon kıyafet tanıtımlarını da İstanbul'un en güzel mekanlarında yapmış olduğu çalışmalar ile taçlandırıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema