Öne Çıkanlar en personel alimlari iskur Galaxy S8 soguk Karadeniz

Bu haber kez okundu.

E Ticaret Paketi Nedir?

Ürünlerinizi İnternet üzerinden diğer kullanıcılara satmak istiyorsanız, kullanacağınız büyük sitelere ek olarak, kendiniz için oluşturabileceğiniz bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız var. Bu web sitesi sadece işletmeniz hakkında, sizin tarafınızdan satılan mallar hakkında bilgi vermekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerin doğrudan web sitenizden alışveriş yapmalarını sağlayan gelişmiş ödeme modülleri de içerecek. Böylece, mağazanızda yaptığınız satışlara ek olarak, çevrimiçi mağazanız üzerinden satış yaparak ülke genelinde satış hizmetleri sunabilir ve şirketinizin satış seviyesini art arda artırabilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri

Şimdiye kadar okuduğunuz her şey harikaydı. Ancak, bir e-ticaret sitesi oluşturmak ve onu korumak, çoğu bilgisayar kullanıcısı için göründüğü kadar kolay olmayabilir. Çünkü sıfırdan bir e-ticaret sitesi oluşturmak, programlama dillerinde uzmanlık gerektiren çok zor bir iştir.

Burası e ticaret paketi ve yazılımı devreye giriyor. E-Ticaret Paketleri, BT şirketleri tarafından iş için hazırlanan önceden hazırlanmış web siteleridir. Bu hazır paketler sayesinde kendi sanal mağazanızı oluşturabilir ve çok düşük bir bilgisayar seviyesinde bile istediğiniz yeri ayarlayabilir ve hemen satışa başlayabilirsiniz.

Bazı e-ticaret paketleri bilgi şirketleri tarafından bir ücret karşılığında satılmaktadır. Diğer kısım açık kaynaklı sistemlerdir. Bu sistemleri tercih ederseniz, en az çabayla kendi e-ticaret sitenizi oluşturabilirsiniz.

Sınırsız Web Trafiği

İnternet trafiği, sanal alışveriş sitelerine gelen ziyaretçi sayısına göre artmaktadır. Şirketlerin fiyatlarını düşük tuttuklarını ve ziyaret sayısını ek gelir olarak kazandıklarını bilmek. Web sitelerimizde daha önce hesaba katmadığınız ödemeler yoktur. Diğer şirketler tarafından kullanılan hiçbir gizli ücret veya site kapatma prosedürü yoktur.

Sınırsız Ürün Ekleme

Web sitelerimize sınırsız sayıda ürün ve kategori ekleyebilirsiniz. Sınırsız olasılık ve ek özellikler (örneğin, boyut, renk vb.) Sınırsız sayıda resim. Kısacası, hiçbir kısıtlama yoktur. En iyi paketlerden 1000'den fazla ürün satın almak zorunda olan e-ticaret sitesi şirketleri de vardır. Daha düşük e ticaret paketi çözümlerimizde bile sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz.

Omni Ticaret’in yeni nesil çözümleri için linke tıklayın: https://www.omniticaret.com/e-ticaret-paketimiz/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema