Öne Çıkanlar van Van Valiliği Ahmet Nur Çebi mehtap ateş transfer yasağı

Bu haber kez okundu.

Yol Yardım

Yolda kalmak herkes için zor bir durumdur. Kullandığınız arabanız arıza verebilir veya lastiğiniz patlayabilir. Hele birde bayan sürücüyseniz bu durum sizin için çok can sıkıcı olabilir. Korkuteli oto lastik firması lastik takıp çıkarma işini saniyeler içinde yapar ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlar.

Lastik Satışı

Doğru zamanda doğru lastik kullanımı güvenliğiniz için en doğru seçenek olacaktır. Firma 1982 yılında kurulan bir firma olduğu için sektörde lider bir firmadır. Dünyada kullanılan ünlü markları uygun fiyata firmadan temin edebilirsiniz. Kış lastiklerinizi firmadan alabilir ve yaz mevsimi geldiği zaman değiştirebilirsiniz. Aldığınız lastikler firma ile anlaşmalı kurumlarda saklanır. Bu sayede lastikleri nerede saklayacağım derdiniz olmaz.

Lastik Tamiri

Lastikler aracın ömrü boyunca kullanılan ekipmanlardır.Korkuteli lastik tamiri yapan firma doğru teknikle lastiklerin ömrünü uzatır. Önemli olan lastiğe yapılan yamadır. Bu yama doğru bir teknikle yapıldığı zaman uzun süre kullanım sağlarsınız. Özkaya oto lastik firması haftanın her günü gece gündüz ayrımı yapmadan sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema