Öne Çıkanlar en personel alimlari iskur Galaxy S8 soguk bilecik iftar saati

Bu haber kez okundu.

Yeni İş Fikirleri Girişimcilere Fırsat Sağlıyor

Üniversiteden yeni mezun olan düşük sermayeye sahip veya çok yüksek risk almak istemeyen kişiler için yeni iş fikirleri konusunda önemli fırsatlar göz önünde bulundurulabilir. Özellikle belirli bir fikre sahip olmayan genç girişimciler ve yeni mezunlar için birçok meslek göz önüne alınabilir.

Kaçış Ve Korku Evleri

Daha yaratıcı ve popüler bir fırsat ile yeni iş fikirleri değerlendirilmek istendiğinde, kaçış ve korku evleri çok iyi bir alternatif oluşturuyor. Son yıllarda en karlı iş fikirleri arasında gösterilmeye başlanan bu hizmet, özellikle gençler ve küçük şehirler için daha güçlü bir tercih sağlıyor. Yeni nesle hitap edecek bu işletmeler korku, polisiye olaylar ve zeka oyunları gibi farklı temalar sayesinde yaratıcı bir alan sağlıyor. İyi bir pazar araştırması sayesinde kendi senaryonuzu oluşturabilir veya franchising anlaşmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Solucan Gübresi Üretimi

Son yıllarda dünyanın büyük ülkelerinden ülkemize doğru ulaşan bir fikir olarak solucan gübresi üretimi sıklıkla tercih ediliyor. Yurt dışından getirilecek solucanların doğru bir ortamda beslenmesi sayesinde yüksek verim sağlayan bir üretim fırsatı doğuyor. Bu sayede en karlı iş fikirleri arasında da bu yöntem gösterilebilir. Özellikle Kaliforniya solucanı 3 ay sürede kendini ikiye katlayarak, kısa sürede çok daha yüksek miktarda ürün almanızı sağlıyor.

Minyatür Bahçe Mimarisi

Aslında sermayesiz iş fikirleri arasında gösterilebilecek önemli bir örnek oluşturan bu meslek özellikle büyük şehirlerde çok ön plana çıkmaya başlıyor. Çünkü yeni iş fikirleri arasında özellikle yeni mezun mimar, iç mimar gençler ya da peyzaj mimarları için fırsatlar bulunuyor. Birçok kişi müstakil evlerinde veya teras kat evlerinde hatta balkonlarında kış bahçesi, minyatür bahçeler ve hobi alanları için bu tür hizmetler alıyor.

Çikolata Dükkanları

Kadın, erkek, çocuk, öğrenci veya yetişkin herkes için çikolata keyifli ve özel bir lezzet oluşturur. Bu nedenle yeni iş fikirleri açısından çikolata dükkanları aklınızda bulunabilir. Resmi izinler ile birlikte küçük bir işletmede sermayesiz iş fikirleri açısından daha düşük görülecek bir bütçe ile işletme kurulabilir. Bu tip bir işletmede özellikle lokasyon konusunda dikkat etmeli, fazla çeşit ve yüksek kaliteyi ön planda tutmalısınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema