Öne Çıkanlar hakkari ceren iskur kına gecesi KHK

Bu haber kez okundu.

Yaz Kamplarının Bir Numarası Aqua Yaz Kampı

Çocuklar ve gençler için kaliteli ve eğlenceli bir yaz tatili fırsatı sunan Aqua Kamp, gençlik kampı kapsamında hem yurt içinden hem de yurt dışından binlerce çocuğu kamplarında misafir ediyor. Ebeveynlerin güvenle çocuklarını gönderdikleri Aqua Yaz Kampları çocuklar ve gençlerin eğlenceli aktiviteler ve sporlar eşliğinde vakit geçirmelerini sağlıyor. Tüm kurs ve aktiviteler alanında uzman eğitmenler ve öğretmenler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Aqua Yaz Kampı hakkında ayrıntılarıyla tüm bilgiler web sitesinde sunulmaktadır. Ayrıca kampın web sitesinde online kayıt formu ve kamp ücretleri de yer almaktadır.

Aqua Yaz Kampı Yaş Grupları

Aqua Yaz Kamplarında yaz kampı yaş grupları 4 gruptan oluşmaktadır. I. grup 9-10, II. grup 10-11, III. grup 12-13, IV. grup 14--15 ve V. grup 16-17 yaş çocuklarından oluşmaktadır. Her yaş grubu için kontenjan üst sınırı 120 olarak sınırlandırılmıştır.

Aqua Yaz Kampları Ne Tür Spor ve Aktivite Olanakları Vardır?

Kamplarda su sporları, dalış kursları, binicilik kursları, paintball oyunu, yüksek ip parkur eğitimi, geziler, İngilizce kursları, konaklama, Aqua Kamp eğlenceleri bulunmaktadır. Gece aktiviteleri içinde ise çadır kurma, kamp ateşi yakma, karaoke eğlencesi, tiyatro aktiviteleri, playback, açık hava sineması sunumları, diskolar, animasyonlar bulunmaktadır. Gündüz aktiviteleri arasında ise su topu oyunu, su basketbolu maçları, su oyunları, animasyonlar, okçuluk eğitimi ve plaj voleybolu maçları yer almaktadır.

Aqua Yaz Kampının Diğer Aktiviteleri Nelerdir?

Aqua Yaz Kampı çocuklara ve gençlere yaz okulu fırsatı sunmaktadır. Yaz okulu içinde spor aktiviteleri ve sosyo-kültürel aktiviteler yer almaktadır. Yaz okulu eğitim faaliyetleri arasında yüzme kursu, tenis ve basketbol kursları ile etütler yer almaktadır. Aynı zamanda jimnastik ve su topu eğitimleri de yaz kampı içinde sunulmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema