Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

Yaşını Merak Ettiğiniz Ünlüler Kaç Yaşında?

Herhangi bir insanın yaşını merak ettiğinizde genellikle internette bulamazsınız. Bu sitede Aşçılar, akademisyenlerin, askerlerin, avukatların bilim adamlarının, din adamların, doktorların, futbolcuların siyasetçilerin, şarkıcıların vb. gibi ünlü olmuş kişilerin yaşlarını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Site her gün kendini geliştirerek gündeme gelen insanların yaşlarını da sitede bulunan “gündemdeki kişiler” seçeneği ile ekliyor. Herhangi bir ünlüye tıkladığınızda gerçek adı, mesleğini, lakabını, doğum tarihi, doğum yerini, burcunu, boyunu ve nerelerde eğitim aldığını görebilirsiniz.

Sitede oyuncu olmuş kişilerin biyografisini ve hangi film ve dizilerde oynadığını öğrenebilirsiniz Ünlülerin tuttuğu takımlar hangisidir diye genellikle merak etmişizdir. Siteye girerek ünlülerin 4 büyük takımdan hangisini tutuyormuş, öğrenebilirsiniz. Ayrıca Adile Naşit, Kemal Sunal, Münir Özkul vb. gibi vefat etmiş ünlülerin kaç yaşında öldüğünü de öğrenebilirsiniz. Yani kısacası ünlüler hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi bu siteye girip bakarak öğrenebilirsiniz.

Ben Kaç Yaşındayım?

İnsanlar genellikle yaşını hesaplarken yanlış hesaplar. Bu sitede yaşınızı hesaplayabilir ve öğrenebilirsiniz. Sitede bulunan yaş hesaplama seçeneğine tıklayarak doğum tarihinizi girerek yaşınızı hesaplayabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema