Öne Çıkanlar van Van Valiliği Ahmet Nur Çebi mehtap ateş transfer yasağı

Bu haber kez okundu.

Türkiye’nin İnternet Ansiklopedisi

 Günümüz şartlarında hemen hepimiz ihtiyaç duyduğumuz veriye internet ve sosyal medya üzerinden erişim sağlıyoruz. Hayatımızın her alanında etkili olan bilgisayar ve internet teknolojilerinde yer alan bilgiler, bilinçsiz kullanımla birlikte bilgi kirliliğini beraberinde getiriyor. İnternette olan bu bilgi kirliliği, aradığımız bilgilerin asılsız kaynaklardan karşımıza çıkması, gerçek olmayan verilere dayanması, güncel bilgi olmaması gibi biçimlerde karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda edinmek istediğimiz bilgiyi ya yanlış olarak ediniyor ya da hiçbir biçimde edinemiyoruz.

Birçoğumuzun ulaştığı verilerin bir takım çalışmalarda kullanıyor oluşu gibi bir durum da söz konusu olduğundan gerçekdışı,  hatalı ya da yanlış bilgiler yeni hatalı verilerin ortaya çıkmasına sebep olur. Bu durum bilgi kirliliğinin daha da artmasına neden olacaktır.

Bu anlamda belirttiğimiz durumların önlenmesi amacıyla açılan, internetteki doğru bilgilere kaliteli bir biçimde ulaşabileceğiniz bir bilgi platformu önerimiz olacak. Bahsedeceğimiz site, tabi ki ansiklopedik bilgiler sitesi.

2019 yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan ansiklopedik bilgiler bilgi platformu, kısa sürede yakalamış olduğu veri depolama kapasitesiyle, kullanıcıların aradığı veriye ulaşması yönünde, oldukça kaliteli bir kullanım alanı yaratıyor.

Site tasarımı bakımından da oldukça kullanışlı. Aranan verilere kategorilere göre sınıflandırılmış bir biçimde dizayn edildiği için, kullanıcının gereksiz zaman kaybetmesinin önüne geçiliyor. Ayrıca yine bu kategorileştirme sistemi kullanıcıların özel olarak aradığı bir veri söz konusu değilse bile aşamalarla o verilere ulaşmasına olanak sağlıyor.

Ansiklopedik bilgiler bilgi platformunda bulunan verilerin geçmişse dönük olması ve kaynaklara dayandırılması, kullanıcının bilgi kirliliğinden uzak kalmasını ve en doğru verilere ulaşmasını sağlıyor. Ağırlıklı olarak tarihi içeriklerin yer aldığı sitede, geçmişe dönük olayların anlatımının yanı sıra, güncel konular ve olaylar üzerinden de çeşitli bilgi aktarımları sağlanıyor.

Aradığınız verilere kolaylıkla ulaşabilmenizin yanı sıra, geniş bilgi haznesi ile geçmişe dönüş ve güncel birçok alanda bilgi veren ansiklopedik bilgiler sitesi, kültür, biyografi ve bilim alanlarında ağırlıklı olarak bilgi aktarımı sağlıyor.

Sizde aradığınız verilere kolaylıkla ulaşmak ve doğru kaynaklara kolay bir biçimde ulaşmak isterseniz ansiklopedik bilgiler bilgi platformunda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Site : https://www.ansiklopedikbilgiler.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema