Öne Çıkanlar Falcao: Sıkı çalışıyorum Dilipak pyd Sumudica: İyi bir takıma karşı kaybettik konut kredisi hesaplama

Bu haber kez okundu.

Türk Ticaret ve Sanayi Odası Daimi Sekretaryası Açılışı Yapıldı

Türk Konseyi’nin girişimi ile kurulan 'HSO'nun açılış törenine T.C. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk Konseyi Genel Sekreteri Bağdad Amreyev, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu. "Atamaken" Kazakistan Ulusal Girişimciler Odası Başkanı Ablay Mırzahmetov, Azerbaycan Girişimci Birlikleri Ulusal Konfederasyonu Başkanı Mammad Musayev ve Kırgızistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Marat şarşekeev katıldılar.

TÜKİB Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Develioğlu ve Tukib Türkiye Temsilcisi İbrahim Okumuş da açılış töreninde yer aldılar.

Kazakistan Ticari ve Ekonomik Misyonu Toplantısı İstanbul’da Düzenlendi. İstanbul’da gerçekleşen Kazakistan Ticari ve Ekonomik Misyonu Toplantısına Kazakistan Sanayi ve Altyapı Geliştirme Bakanlığı Sekreteri Mereke Pşembayev, Atameken Kazakistan Ulusal Girişimciler Odası Başkanı Ablay Mırzahmetov, Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekulı, TOBB yetkilileri ve çok sayıda Türk ve Kazak iş adamları katıldılar. Türk ve Kazak iş insanları arasında ikili görüşmelerin yapıldığı toplantıya Kazakistan'dan et, hububat, yem bitkileri, hayvan derisi işleme, akü, dış mekan mobilyaları, parfüm ve kozmetik ürünler, konserve ve karma tarım ürünleri üreticileri katıldılar.

Mayıs 2019 itibariyle 3.4 milyar USD'ye ulaşan Türkiye ile Kazakistan arasındaki ticaret hacminin daha da arttırılmasına yönelik olan Toplantı'ya TÜKİB Yönetim Kurulu Üyesi Tofik Ahmedov katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema